wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-06-30| GIS, Mapy, Teledetekcja, Software

10 lat Google Earth

Z okazji 10-lecia aplikacji Google Earth udostępniono w niej nowe warstwy.


10 lat Google Earth

Pierwsza nowość to warstwa Podróżnik, na której udostępniono najnowsze i najciekawsze zdjęcia naszej planety. Składa się ona z pięciu elementów:

• Street View: najlepsze zdjęcia ze Street View, m.in. Tadż Mahal i Wielki Kanion;
• Earth View: efektowne krajobrazy z całego świata widziane z kosmosu;
• Miasta w obrazie 3D: wizytówki miast i miasteczek dostępne w realistycznych obrazach 3D;
• Zaktualizowane zdjęcia satelitarne: mapa najnowszych opublikowanych zdjęć satelitarnych;
• Wycieczka po największych atrakcjach.

Druga nowość dotyczy warstwy Earth View. Jak wyjaśnia Google, znajdziemy tu najbardziej niezwykłe i zagadkowe krajobrazy dostępne na Google Earth. Earth View powstało z inicjatywy grupy pracowników Google – entuzjastów, którzy przeznaczyli na niego 20-proc. swojego czasu pracy. Dzięki nim obrazy Earth View w formie charakterystycznej tapety znalazły się na telefonach z Androidem, chromecastach oraz chromebookach. Z okazji 10-tych urodzin Google Earth rozszerzono kolekcję Earth View. Od teraz można odkrywać 1500 krajobrazów ze wszystkich kontynentów i oceanów, a użytkownicy mają do nich jeszcze łatwiejszy dostęp. Wystarczy pobrać najnowszą wersję rozszerzenia Chrome albo zajrzeć do nowej internetowej galerii.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt