wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-06-19| GIS, Mapy, Teledetekcja, Instytucje

Nalot Słowińskiego PN wykonany. Czas na prace terenowe

Zgodnie z planem zakończono już pozyskiwanie danych teledetekcyjnych dla Słowińskiego Parku Narodowego i przystąpiono do badań terenowych. To pierwszy tak zaawansowany projekt teledetekcyjny w Polsce – podkreśla jego uczestnik, tarnowska firma MGGP Aero.


Nalot Słowińskiego PN wykonany. Czas na prace terenowe

W ramach przedsięwzięcia z pułapu lotniczego pozyskano już obrazy hiperspektralne, termalne i zdjęcia w zakresie widzialnym, a także przeprowadzono skaning laserowy Parku. W ramach rozpoczętych właśnie badań terenowych razem z zespołami botaników, geomorfologów, hydrologów, hydrobotaników oraz specjalistów od chemii wód pracownicy MGGP Aero zbierają teraz referencyjne dane terenowe dla dalszych analiz teledetekcyjnych danych lotniczych. Celem projektu jest rozpoznanie stanu walorów przyrodniczych oraz identyfikacja zagrożeń w Słowińskim Parku Narodowym.

Źródło: MGGP Aero, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt