wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
BARI '76
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-06-18| Teledetekcja, Przetargi

BULiGL ogłasza przetarg

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej z siedzibą w Sękocinie Starym ogłosiło przetarg na wykonanie usługi pozyskania i przetworzenia materiałów teledetekcyjnych. Postępowanie przetargowe nie odbywa się w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych, a na zasadach ogólnych przewidzianych w Kodeksie cywilnym.


BULiGL ogłasza przetarg

Część 1 zamówienia obejmuje ortofotomapy i lotniczy skaning laserowy (ALS) dla Nadleśnictwa Gorlice (obręb leśny Gorlice), Nadleśnictwa Milicz (obręb leśny Milicz), Nadleśnictwa Pieńsk (obręb leśny Pieńsk), Nadleśnictwa Supraśl (obręb leśny Supraśl). Cześć 2 dotyczy zobrazowań hiperspektralny dla Nadleśnictwa Milicz (obręb leśny Milicz).

Wymagania techniczne pozyskania materiałów to m.in.:
• dla części 1: zdjęcia lotnicze z terenową wielkością piksela ≤20 cm z pokryciem podłużnym co najmniej 80% i poprzecznym co najmniej 40% w zakresie 4 kanałów pasma widzialnego (RGB) oraz bliskiej podczerwieni (NIR); zobrazowania LIDAR – dane o średniej gęstości próbkowania co najmniej 6 pkt/m kw. przy pokryciu poprzecznym pomiędzy szeregami co najmniej 20%;
• dla części 2: zobrazowania hiperspektralne z pikselem ≤2,5 m, w zakresie widzialnym i bliskiej podczerwieni (VIS-NIR) oraz ≤5 m w średniej podczerwieni (SWIR).

Przystępujący do przetargu powinien dysponować m.in.:
• samolotem umożliwiającym zamontowanie odpowiednich kamer i skanerów (ALS i hiperspektralnych) zapewniających wykonanie usługi zgodnie z warunkami przetargu,
• odpowiednią kamerą,
• skanerem ALS,
• skanerem hiperspektralnym zapewniającymi wykonanie usługi zgodnie z warunkami przetargu,
• odpowiednim systemem INS (Inertial Navigation System) pozwalającym na powiązanie z odpowiednią dokładnością pozycji samolotu z rejestrowanym obrazem.

Termin składania ofert wyznaczono na 6 lipca 2015 r. Wymagane wadium dla części 1 to 15 tys. zł, dla częsci 2 – 10 tys. zł. Kryteriami oceny ofert będą: cena (88%) i okres gwarancji (12%).

Termin wykonania zamówienia to 30 września br., z tym że dane teledetekcyjne należy pozyskać w okresie od 1 sierpnia do 15 września.

Warunki przetargu

Źródło: BULiGL, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt