wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Symulacja przerwania wału powodziowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-06-18| Teledetekcja, Przetargi

Kto wykona zobrazowania lotnicze Puszczy Białowieskiej?

Ponad 700 tys. zł zapłaci Instytut Badawczy Leśnictwa za dostarczenie bazy danych pozyskanych w wyniku wykonania trzykrotnego hiperspektralnego zobrazowania lotniczego Puszczy Białowieskiej.


Kto wykona zobrazowania lotnicze Puszczy Białowieskiej? <br />
fot. Wikipedia/Leszek Jańczuk
fot. Wikipedia/Leszek Jańczuk
Prace wykona firma MGGP Aero z Tarnowa (wartość podpisanej umowy – 708 tys. zł). W postępowaniu wpłynęła jeszcze jedna oferta złożona przez Gispro ze Szczecina (919 tys. zł).

Naloty należy wykonać w czerwcu, sierpniu i październiku br. Przetworzone dane muszą zostać przekazane w terminie do 50 dni od daty ich pozyskania .
Specyfikacja techniczna zobrazowań hiperspektralnych:
• rozdzielczość przestrzenna (wielkość piksela) – co najmniej 2,5 m w zakresie widzialnym i bliskiej podczerwieni oraz co najmniej 5 m w średniej podczerwieni;
• zakres spektralny zobrazowania – 400-2500 nm (± 20 nm);
• liczba kanałów – nie mniej niż 150.

Przetarg realizowany jest w ramach projektu „Kompleksowy monitoring dynamiki drzewostanów Puszczy Białowieskiej z wykorzystaniem danych teledetekcyjnych”.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
mysliwy Uwazajcie na Lukaszenke to zapalony mysliwy i poluje na tzw "przelotach"

tereee :)

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt