wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-06-16| Geodezja, GIS, Przetargi

Żagań oszczędzi na budowie SIP-u

Urząd Miasta Żagań rozstrzygnął przetarg na budowę systemu informacji przestrzennej oraz wdrożenie usług publicznych.


Żagań oszczędzi na budowie SIP-u <br />
fot. Wikipedia/Mohylek
fot. Wikipedia/Mohylek

Zamawiający gotowy był przeznaczyć na realizację prac 1,132 mln zł brutto. Wartość umowy podpisanej z firmą Geopolis z Torunia to 585 tys. zł (51,7% budżetu). Pozostałe oferty złożyli: GeoTechnologies z Wrocławia (730 tys. zł), OPEGIEKA Elbląg (969 tys. zł), Geomatic Software Solutions z Wrocławia, Alma z Poznania i Geomatic z Wrocławia (1,008 mln zł) oraz Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych z Gliwic i Designers z Warszawy (1,093 mln zł).

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.
• dostawę, instalację i konfigurację serwerów oraz oprogramowania narzędziowego;
• dostawę oprogramowania dziedzinowego SIP obejmującego rejestr interesantów, ewidencję gruntów i budynków, ewidencję miejscowości ulic i adresów, nieruchomości, rejestr ofert inwestycyjnych, rejestr planów przestrzennych, rejestr decyzji lokalizacyjnych, ewidencję dróg i obiektów mostowych, ewidencję zajęcia pasa drogowego, ewidencję oświetlenia dróg, ewidencję zabytków, rejestr pomników przyrody;
• instalację, konfigurację i uruchomienie oprogramowania standardowego i dziedzinowego;
• uruchomienie e-usług publicznych zintegrowanych z ePUAP;
• przetworzenie danych z postaci analogowej do postaci elektronicznej;
• konwersję danych gromadzonych w postaci elektronicznej do formatu obsługiwanego przez oprogramowanie, oraz zasilenie oprogramowania przetworzonymi lub skonwertowanymi danymi.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
JUŻ NIE DZIAŁA I 1 322 216, 09 złotych POSŁO NA DNO. Polecam usługi zacnej firmy Geopolis z Torunia. Chyba już nie istnieje? Ktoś może coś wie?
odpowiedz zgłoś
powodzenia Grodzisk Mazowiecki GIS - zamiast zrobić gminę zrobili tylko miasto:) Tutaj zrobią w takim razie pół miasta:D Czyli zamiast GIS będzie Grodzisk Bis
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS