wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-06-15| GIS

Utrudniony dostęp do Geoportalu

W związku z awarią w infrastrukturze technicznej mogą wystąpić problemy z dostępem do danych w systemie Geoportal – informuje Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.


Utrudniony dostęp do Geoportalu

Według zapewnień CODGiK-u zostały już podjęte działania służące usunięciu awarii. Przewidywany termin przywrócenia pełnego dostępu do Geoportalu to poranne godziny 17 czerwca.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
per jasne, super, ale dlaczego podstawowa i najprostsza usługa (obsługiwana nawet przez geobid) nie działa, a w zamian mam używać innej? Nie wszystkie narzędzia wykorzystują WMTS. Powiem więcej, zawsze mogę wziąć GMLa z powiatu. Albo mogę sam narysować działeczki to mam pewność, że będę miał.
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
hakir baba Zawsze możesz podczytac WMTS, najlepiej tylko narzekać..
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
a ausluga sieciowa Wms działek nie działa od dwóch dni. a co z poziomem dostępności? na co poszło 120mln? na konferencję albańską?
 4 
odpowiedz zgłoś
nie chodzi bardzo często oraz bardzo nieaktualny brak podziałów z okresu 8 10 lat a grafika map topograficznych fatalna
odpowiedz zgłoś
ja odpowiem zw. urzędowy - jak działa to działa, jak nie to nie:)
 1 
odpowiedz zgłoś
jaki jest poziom dostępności usług dla geoportalu2 ?
 1 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS