wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-06-13| GNSS, Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Zapowiedź Capturing Reality Forum o technologiach 3D

W tym roku konferencje SPAR Europe oraz European LiDAR Mapping Forum (ELMF) odbędą się wspólnie pod hasłem Capturing Reality Forum.


Zapowiedź Capturing Reality Forum o technologiach 3D
Impreza odbędzie się w dniach 23-25 listopada w Salzburgu w Austrii. Spotkanie będzie koncentrowało się wokół takich tematów, jak: modelowanie informacji o budynkach (BIM), zarządzanie zasobami, pozyskiwanie danych 3D, przetwarzanie chmur punktów, zarządzanie i dzielenie się dużymi zbiorami danych, inteligentne modelowanie, rzeczywistość rozszerzona, skanowanie laserowe, GIS, mobilne kartowanie czy wykorzystanie bezzałogowych maszyn latających. Zgłoszenia wystąpień można przesyłać do 11 sierpnia.

Oprócz międzynarodowej konferencji na Capturing Reality Forum zaplanowano także wystawę najnowszych technologii. Organizatorzy spodziewają się na niej około 50 stoisk.

– Wprawdzie imprezy SPAR Europe i ELMF odbyły się dwa lata temu w jednej lokalizacji, to jednak miały odrębne programy. Dzięki ich połączeniu w tym roku w jedno wydarzenie liczymy na osiągniecie efektu synergii i możliwość zaoferowania lepszej okazji do dzielenia się wspólnymi zainteresowaniami i wyzwaniami – mówi Versha Carter z firmy Diversified UK organizującej targi.

Szczegóły CRF

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt