wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skaning ułatwi modernizację statku
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-06-11| Geodezja, Teledetekcja, Sprzęt, Software

Szybciej wyeksportujesz chmurę z Topcona do Autodesku

Japoński Topcon ogłosił wprowadzenie lepszego przepływu danych ze swoich skanerów laserowych do oprogramowania projektowego Autodesku.


Szybciej wyeksportujesz chmurę z Topcona do Autodesku

Po zmianach możliwy jest bezpośredni eksport skanu wykonanego przez instrument GLS-2000 (w formacie Topcon CL3) z oprogramowania Topcon ScanMaster do aplikacji Autodesk ReCap, ReCap 360 lub ReCap 360 Ultimate. Tym samym, by rozpocząć edytowanie chmury punktów w pakiecie Autodesku, nie jest już konieczna konwersja danych. Jak wyjaśnia Ray Kerwin z Topcona, nowa funkcja daje także większe możliwości rejestracji skanu oraz wizualizacji pomiaru w formie tzw. RealView.

Premiera tego narzędzia to kolejny element współpracy Autodesku i Topcona ogłoszonej pod koniec 2012 roku. Obie korporacje zobowiązały się wówczas podjąć działania mające ułatwić przepływ danych pomiędzy sprzętem pomiarowym Topcona i oprogramowaniem Autodesku.

Źródło: Topcon Positioning, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
postep nie do konca wyglada to super,ale psotep jest. popatrzmy mamy 3 znaczce kroki ScanMaster->REcap->autocad/revit.a gdzie jednostka czasu:( lepiej zastosowac format e57 czy inne przechodnie formaty np pts czy ptxzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt