wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-06-11| Geodezja, GIS, Przetargi, Instytucje

GUGiK będzie promować Aplikację EMUiA

GUGiK zamawia przeprowadzenie kampanii promocyjnej projektu „TERYT 3 – Rozbudowa systemów do prowadzenia rejestrów adresowych”. Szacunkowa wartość prac to ponad 730 tys. zł.


GUGiK będzie promować Aplikację EMUiA

Tematyka kampanii będzie koncentrowała się wokół Aplikacji EMUiA – bezpłatnego oprogramowania oferowanego gminom do prowadzenia ewidencji miejscowości ulic i adresów. Działania mają także wypromować posiadanie przez samorządy aktualnych danych adresowych.

Zamówienie GUGiK obejmuje m.in. przygotowanie i przeprowadzenie kampanii promocyjnej w internecie – na portalach o tematyce lokalnej oraz w mediach społecznościowych. GUGiK przewiduje również działania z zakresu „marketingu szeptanego” – ma to polegać na przygotowaniu minimum 150 publikacji na forach, blogach, grupach w serwisach społecznościowych o tematyce zachęcającej do zapoznania się z projektem TERYT 3.

Do obowiązków zamawiającego będzie ponadto należało opracowanie oraz dystrybucja materiałów reklamowych, a także nakręcenie filmu promocyjnego. Elementem przetargu jest również monitoring mediów społecznościowych oraz działania public relations.

Szacowana wartość zamówienia wynosi 731 tys. zł netto, z czego na zamówienie podstawowe przewidziano 389 tys. zł, na opcje – 147 tys. zł, a na zamówienie uzupełniające – 195 tys. zł.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kowal skoro od roku GUGiK nic dobrego nie wyprodukował to się nie dziw że jest zły. Wydać kasę głupio każdy potrafi. Spłacać będziemy wszyscy.
 1 
odpowiedz zgłoś
Kowal nie było cię tu, pobędziesz, zobaczysz szybko zmienisz zdanie
 1 
odpowiedz zgłoś
Nam geodetom źle. Nie było mnie tu i nie czytałem komentarzy jakiś rok. I co? Nic! Naprawdę nic się nie zmieniło. Wciąż to samo. GUGIK = "zło!", my geodeci dobrzy. Jak jeden (w tym przypadku "Anty") odezwie się w "obronie" GUGIK to odrazu konfident ze Wspólnej i on też "zło!". Ale co najśmieszniejsze - GUGIK poprzez udostępnienie Aplikacji EMUiA krzywdzi nas, dobrych geodetów!! To najlepsze w waszych wypowiedziach! Naprawdę? Aplikacją EMUiA? Jak? Zapytajcie się sami siebie - jak? Chyba uszczęśliwił developerów GISowych którzy tą aplikację wyklepali? Nie zabraniajmy bogatemu kasy wydawać, bo tak naprawdę na koniec dnia to my geodeci też na tym zarabiamy (z tym nawet WI musi sie zgodzić i podziękować GUGIK za nagonienie klientów, ale przecież nie podziękuje .... bo po co? ....).
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
GUGIK nie dewastuje on "rozpieszcza" użytkowników i dba o dobrą kondycję firm działających na rynku. TO przygotowanie do konkurowania z zachodnimi korporacjami;) A przynajmniej tak nam się na Wspólnej wydaje.
odpowiedz zgłoś
Na złość mamie odmrożę sobie uszy! Po co ten GUGiK brnie w tą sprawę, tego nie potrafię zrozumieć. Wg. subiektywnych ocen użytkowników aplikacja gugiku jest nieszczęściem, które usiłuje się upchać gminom niby za darmo. Ale przecież wytworzenie tej aplikacji już kosztowało nasz państwowy budżet kilkadziesiąt milionów zł. Dlatego twierdzenie, że ta aplikacja jest "za darmo", to czysta perfidia w mamieniu "maluczkich". A przecież, każdy informatyczny system baz danych musi mieć zapewniony serwis wspomagający bieżące użytkowanie. Czyli to są oczywiste koszty użytkowania, które bedzie musiała ponosić każda gmina, która się "zdecyduje" na ten system. I teraz najważniejsze, GUGiK decyduje się wydać bardzo blisko 900 tys. zł na najzwyczajniejszą reklamę "informatycznego bubla", który nie ma powodzenia. Albo jest to czysta działalność konkurencyjna pomiędzy Państwem a GeoSystemem podmiotem prywatnym, który swój system wdrożył w 60% gmin w Polsce albo drugie dno. Czy UOKIK nie powinien zbadać dlaczego GUGiK dewastuje wolny rynek?
 3 
odpowiedz zgłoś
anty ffff piszcie sobi dalej na forum, a tymczasem system za 120mln zł geoportal2 nie działa:) Czyżby albańscy hakierzy?
odpowiedz zgłoś
@ffff nie wiedziałem że kolega z branży medycznej, rada specjalisty zawsze w cenie. Apropo's na tą chwilę (21.41 niedziela) chyba tylko ja i Ty oceniliśmy swoje wypowiedzi bo jest remis :))))))))
 3 
 1 
odpowiedz zgłoś
@anty "niczym nie poparte tezy" - zalecam wizytę u okulisty, bo z ostrością widzenia nie najlepiej.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
@fff Dla mnie straszenie prokuraturą i posądzanie o branie prochów jakoś jednak nie mieści się w kanonie cywilizowanej dyskusji. A co do "tłuszczy" to chyba zgodzisz się, że grupę osób wykrzykujących nienawistne, a i niczym nie poparte tezy, można tak nazwać.
 4 
 1 
odpowiedz zgłoś
anty po raz kolejny użyłeś słów pokroju na głowy poupadaliście, trzeba być dorosłym , tłuszcza. W życiu stosuję jasne zasady chcesz szacunku okaż go sam. Poza tym nie widzę jakiejś szczególnej nienawiści w wypowiedziach. To po prostu ocena pracy GUGiK przez geodetów. W pełni zresztą zasłużona bo takiego bałaganu jak żyję jeszcze nie widziałem.
 2 
odpowiedz zgłoś
@fff Ja nie wiem czy i gdzie możesz znaleźć tę aplikację (może dowiemy się z promocji ;). Nie wiem czy jest potrzebna, nie wiem czy jest dobra itd. Ja tylko apeluję żeby się szanować i nie rzucać błotem na oślep. Można się nie zgadzać, można mieć różne opinie, ale czy trzeba z tego tytułu zionąć nienawiścią jak jakaś bezmyślna tłuszcza?
 3 
odpowiedz zgłoś
gminy a adresy Jakie jest realne zainteresowanie gmin adresami? Jeżeli aplikacja się przyda - ok, niech promują. Skoro jest to dla ludzi i warte swej ceny. Oby tak było - drogo kosztuje GUGiK-owa nauka na błędach.
odpowiedz zgłoś
kolego anty czy jako dorosły człowiek możesz mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć tą osławioną aplikację Emuia w sieci ? Kryterium projektu był dostęp do danych adresowych poprzez tą aplikację dla obywateli więc się grzecznie i bez hejtu pytam - gdzie ona jest ? Wybacz ale coraz trudniej mi utożsamiać się z bałaganem jaki GUGiK środowisku funduje. Na błędy GUGiK nie reaguje - od kilkunastu miesięcy ludzie na różnych spotkaniach zwracają uwagę na codzienne problemy na które odpowiedzią są faqi których kontrowersyjne stwierdzenia bez podpisu są obalane przez wyroki sądów lub brak odpowiedzi. Żeby przeczytać dane z kilku programów GUGiK kupuje ich licencje samemu zaświadczając że formatu wymiany danych nie ma. A na to wszystko GUGiK mówi wiemy że są problemy ale kochajmy się. Więc niech się sam kocha, może przyjdzie tam kiedyś ktoś kto problemy zacznie rozwiązywać zamiast je tworzyć. I tego sobie i kolegom po fachu życzę.
 4 
odpowiedz zgłoś
teza, iż dobre produkty nie potrzebują promocji jest bzdurą, patrz chociażby dowolną markę samochodów (nie wspomnę już o regulaminach poszczególnych konkursów o dofinansowanie UE). Proszę też, nie używaj zwrotów "wydajecie kasę" zwracając się do mnie, bo z tego co pamiętam to nie mówiłem, że jestem z GUGiKu.
 4 
 1 
odpowiedz zgłoś
@anty co ty opowiadasz jakieś bzdury, czy autostrady też muszą mieć promocje? Dobry i potrzebny projekt tego nie potrzebuje i szkoda, ze wydajecie kasę na bzdety.
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
ja rozumiem, że możesz, kurtuazyjnie rzecz ujmując, nie lubić GUGiKu, ale czy to zwalnia Cię ze zdrowego rozsądku? Czy to znaczy, że możesz napisać wszystko co Ci ślina na język przyniesie? Zachowujmy się jak dorośli, wykształceni ludzie z jednego środowiska, wytykajmy sobie błędy, spierajmy się dyskutujmy, ale nie nienawidźmy!
 7 
 2 
odpowiedz zgłoś
Tak kolego anty nienawiść, bo ta ekipa GUGIK swoimi działaniami wobec nas geodetów sobie na to zasłużyła
 1 
 7 
odpowiedz zgłoś
Czy Wy już wszyscy na głowy poupadaliście z tym bezmyślnym hejtem? Nie rozumiecie, że każdy projekt finansowany z unii musi mieć promocję bo takie są warunki dofinansowania? Nienawiść zaślepia Wam rozsądek. Opamiętajcie się i albo lećcie do tej prokuratury albo nie wypisujcie bzdur.
 7 
 2 
odpowiedz zgłoś
dobry produkt nie potrzebuje reklamy!!
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
kolejny bzdurny przetarg. Jeśli klient nie chce czegoś używać to nie chce. Z całą pewnością natomiast teraz marketing "szeptany" będzie miał skuteczność zerową. Ktokolwiek cokolwiek powie dobrego o tym systemie natychmiast zostanie oskarżony o robienie tego za kasę. Ile jeszcze będziecie wywalali w kosmos publiczne pieniądze ?
 2 
odpowiedz zgłoś
A Stefek tłumaczył, że szczaw i mirabelki są dobre i zdrowe, trza go było słuchać...
 1 
odpowiedz zgłoś
tik-tak może u Sowy ministry mówili?
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
@888 a gdzie słyszałeś?
odpowiedz zgłoś
GUGiK przewiduje również działania z zakresu ?marketingu szeptanego? Nie trzeba go już w zasadzie wykonywać. On i tak już istnieje i to za darmo. O przepraszam, kosztem zdrowia psychicznego urzędników gminnych, którzy prowadzą EMUiA w aplikacji GUGiK.
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
poziom akceptacji społecznej takiej inicjatywy wyrażany jest odwrotnie do liczby komentarzy na geoforum - im więcej komentarzy tym bardziej wiadomo, że sprawa śmierdzi. Władza powinna mieć na uwadze kontrolę społeczną. Pozdrawiam
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
@troll Chyba nie musisz już nic donosić, słyszałem ze sprawa adresów już jest w prokuraturze.
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
O ! jeden już się odezwał! Trzeba mieć dużo desperacji, kredyt na karku, zasądzone alimenty i problemy z prochami, żeby robić PR dla Wiejskiej. :)
 5 
 4 
odpowiedz zgłoś
wspólny krasnalu możesz nawet teorię spiskową dać, ze pewnie Izdebski płaci hejterom:) Fakty są inne, ludzie mają dość waszej bezczelności. Po prostu.
 4 
 8 
odpowiedz zgłoś
do trolla Przy każdym projekcie unijnym PROMOCJA JEST OBOWIĄZKIEM - takie są zasady. Nie kompromituj się albo właściwie kompromituj - jakie to ma znaczenie, to kolejne hejtowanie/trollowanie, które niczym konktretnm się nie skończy ???? Kto płaci za ten hejt ?
 11 
 6 
odpowiedz zgłoś
ale desperacja. Pierwszy raz widzę, żeby ktoś/coś - rozdawał/rozdawało darmowe oprogramowanie i do tego dopłacał/dopłacało wydając dodatkowe pieniądze na kampanie reklamą, z której można się dowiedzieć, że rozdaje "coś" za darmo. To się po prostu w głowie nie mieści! Ja wymiękam.
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
Przypominam gugik'owi, że środowisko geodetów nadal domaga się LIKWIDACJI LICENCJI!
 3 
 5 
odpowiedz zgłoś
Pytanie do redaktora JK Proszę doprecyzować, bo z wypowiedzi "GUGiK zamawia przeprowadzenie kampanii promocyjnej projektu ?TERYT 3 ? Rozbudowa systemów do prowadzenia rejestrów adresowych?. Szacunkowa wartość prac to ponad 730 tys. zł." można wnioskować,że to kampania promocyjna ma kosztować 730K PLN. Jeśli tak, to składam osobiście do właściwej prokuratury doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa niegospodarności. Uważam za szczyt bezczelności wydawanie pieniędzy podatników na podobną chucpę!
 3 
 6 
odpowiedz zgłoś
Czy te szczytne propagandowe działania będą wykonywać hejterzy zatrudniani masowo przez kapitana tonącej PO_łajby, gminnego felczera?
 2 
 4 
odpowiedz zgłoś
film juz był tartak znaleziony. Goal achieved. Marketing szeptany tez dobre, na gazecie.pl w komenatarzach będzie zamiast o lemingach to o terycie3. bosko:) Wszystko za nasze pieniążki.
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
Reklama Widać, że GUGiK ma duży problem. Stworzył coś czego nikt nie chce:-) Id wakacje, to może powinni wczasy na Majorce dodawać do pakietu?
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
35 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS