Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-04-23| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Ludzie

PPWK: Powołanie nowego wiceprezesa Zarządu


Zarząd PPWK S.A. poinformował, że na posiedzeniu, które odbyło się 19 kwietnia, Rada Nadzorcza Spółki postanowiła rozszerzyć skład Zarządu. Na wniosek prezesa Andrzeja Ziemińskiego w skład Zarządu powołany został Grzegorz Esz, któremu powierzono funkcję wiceprezesa Zarządu.

Grzegorz Esz (35 lat) jest absolwentem Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, posiada również dyplom Executive MBA, London Business School w Londynie. Obecnie Grzegorz Esz jest doradcą Prezesa Zarządu ds. Marketingu w MTS. Wcześniej pracował między innymi w:

MTS (największy operator komórkowy w Rosji – 70 mln abonentów) - wiceprezes ds. Marketingu; Bank BPH dyrektor zarządzający, Pion Detaliczny; PTC Sp. z o.o. (ERA GSM) – dyrektor zarządzający Heyah, uprzednio Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu i Logistyki;

Obecnie Grzegorz Esz jest doradcą Prezesa Zarządu ds. Marketingu w MTS.
Pełni także następujące funkcje:

Supernova Management Sp. z o.o. – członek Zarządu, Elterix S.A. – członek Zarządu, CONCEPT – T Sp. z o.o. – prezes Zarządu, „EGALITA” Grzegorz Esz – właściciel.

Źródło: PPWK S.A.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS