wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-05-25| GIS, Mapy, Teledetekcja, Firma

Zdjęcia lotnicze na mapach Panoramy Firm

Eniro Polska, właściciel wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl, dzięki nawiązanej współpracy z firmą MGGP Aero wzbogaciła swój serwis mapowy o wysokiej jakości zdjęcia lotnicze.


Zdjęcia lotnicze na mapach Panoramy Firm

W wyniku współpracy na mapach Panoramy Firm pojawiła się przydatna funkcjonalność – zdjęcia lotnicze największych polskich miast (ponad 90 lokalizacji). Wysokiej jakości zdjęcia dają użytkownikom nowe możliwości wyszukiwania lokalnego, wyznaczania trasy i pomiaru odległości. Funkcjonalność będzie stopniowo rozszerzana na obszar całego kraju, a w pierwszej kolejności na najbardziej popularne i turystycznie atrakcyjne miasta i regiony.

– Wzbogacenie map w cyfrowej Panoramie Firm (mapa.pf.pl) o wysokiej jakości zdjęcia lotnicze to kolejny pozytywny przykład, że inwestujemy w rozwój produktów internetowych i mobilnych – mówi Tomasz Wlazłowski, starszy specjalista GIS ds. rozwiązań mapowych. – W wyniku współpracy z firmą MGGP Aero udostępniliśmy użytkownikom najlepsze na polskim rynku zdjęcia lotnicze, które stanowią najwierniejszą formę odzwierciedlenia powierzchni terenu. Dlatego wyszukiwanie na mapie daje teraz jeszcze lepsze rezultaty i jest bardziej intuicyjne. W zasadzie wszystkie produkty Eniro bazują na technologiach mapowych, to kwintesencja wyszukiwania lokalnego – dodaje Tomasz Wlazłowski.

Mapy Panoramy Firm są dostosowane do wyświetlania na wszystkich typach ekranów. Posiadają także wiele przydatnych funkcji, takich jak: planowanie trasy, pomiar odległości, powierzchni, ustalanie współrzędnych geograficznych czy skalowanie. Dodatkowo mapa w mobilnej Panoramie Firm jest w pełni zintegrowana z bezpłatną nawigacją GPS. Dzięki temu użytkownik nie tylko odnajdzie potrzebne mu lokalne informacje, ale także z łatwością dotrze do drzwi szukanej firmy.

– Zdjęcia lotnicze podnoszą wartość informacyjną każdego internetowego serwisu mapowego. Zwłaszcza takiego, który lokalizuje firmy, produkty i usługi on-line. Cieszy nas, że Panorama Firm została partnerem MGGP Aero oraz naszego sklepu internetowego map2.pl, który umożliwia zakup zdjęć lotniczych. Dzięki tej współpracy mapy Panoramy Firm zostały wzbogacone o zdjęcia lotnicze największych polskich miast, a w przyszłości aktualizacja obejmie kolejne atrakcyjne lokalizacje. Liczymy na zwiększony ruch ze strony internautów szukających oferty noclegowo-wypoczynkowej czy atrakcyjnych ofert rynku na nieruchomości – mówi Witold Kuźnicki, odpowiedzialny po stronie MGGP Aero za realizację projektów internetowych.

Źródło: Eniro Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt