wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-05-22| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Firma, Software

Intergeo idzie na rekord

Najbliższe międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo (Stuttgart, 15-17 września) zajmą rekordową powierzchnię wystawową – zapowiadają organizatorzy.


Intergeo idzie na rekord

W związku z dużym zainteresowaniem wystawców w tym roku powierzchnia targów po raz pierwszy w historii Intergeo przekroczy 30 tys. m kw. Początkowo przewidziane na potrzeby tej imprezy hale nr 4, 6 i 8 zostały niemal całkowicie zarezerwowane jeszcze w I kwartale tego roku. Dlatego organizatorzy zdecydowali się włączyć do targów również halę nr 2. – Dotychczasowi wystawcy zdecydowali się powiększyć powierzchnię swoich stoisk średnio o 10%, do tego mamy nowe zapytania, szczególnie od firm spoza Niemiec – wyjaśnia Daniel Katzer, project manager w Hinte GmbH, firmie organizującej Intergeo.

Tegoroczne targi mają być nie tylko rekordowo rozległe, ale również wyjątkowo międzynarodowe. Swój udział zapowiedziały już firmy z 25 krajów. Wyjątkowo dużą reprezentację będą mieli wystawcy z Ameryki Północnej i Południowej – ich liczba po raz pierwszy zrównała się z liczbą wystawców z Azji. Sporo, bo blisko 30, będzie również stoisk podmiotów brytyjskich, które w tym roku urządzą nawet swój własny pawilon.

Nowością w Stuttgarcie ma być m.in. Printing Solution Park, gdzie zwiedzający będą mogli zapoznać się z coraz popularniejszą technologią druku 3D. Jak oceniają organizatorzy, oferuje ona wiele nowych możliwości m.in. dla branż GIS-owej, architektonicznej czy budowlanej.

Źródło: Hinte, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt