wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-05-22| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Firma, Software

Intergeo idzie na rekord

Najbliższe międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo (Stuttgart, 15-17 września) zajmą rekordową powierzchnię wystawową – zapowiadają organizatorzy.


Intergeo idzie na rekord

W związku z dużym zainteresowaniem wystawców w tym roku powierzchnia targów po raz pierwszy w historii Intergeo przekroczy 30 tys. m kw. Początkowo przewidziane na potrzeby tej imprezy hale nr 4, 6 i 8 zostały niemal całkowicie zarezerwowane jeszcze w I kwartale tego roku. Dlatego organizatorzy zdecydowali się włączyć do targów również halę nr 2. – Dotychczasowi wystawcy zdecydowali się powiększyć powierzchnię swoich stoisk średnio o 10%, do tego mamy nowe zapytania, szczególnie od firm spoza Niemiec – wyjaśnia Daniel Katzer, project manager w Hinte GmbH, firmie organizującej Intergeo.

Tegoroczne targi mają być nie tylko rekordowo rozległe, ale również wyjątkowo międzynarodowe. Swój udział zapowiedziały już firmy z 25 krajów. Wyjątkowo dużą reprezentację będą mieli wystawcy z Ameryki Północnej i Południowej – ich liczba po raz pierwszy zrównała się z liczbą wystawców z Azji. Sporo, bo blisko 30, będzie również stoisk podmiotów brytyjskich, które w tym roku urządzą nawet swój własny pawilon.

Nowością w Stuttgarcie ma być m.in. Printing Solution Park, gdzie zwiedzający będą mogli zapoznać się z coraz popularniejszą technologią druku 3D. Jak oceniają organizatorzy, oferuje ona wiele nowych możliwości m.in. dla branż GIS-owej, architektonicznej czy budowlanej.

Źródło: Hinte, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS