wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Zwycięski projekt studentów AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-05-21| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Edukacja

Fotogrametria niskopułapowa z UAV - zapowiedź szkoleń

29 maja w Poznaniu oraz 30 maja w Szczecinie odbędą się szkolenia z opracowania zdjęć pozyskanych z bezzałogowych statków powietrznych (BSP).


Fotogrametria niskopułapowa z UAV - zapowiedź szkoleń

Program zajęć obejmuje część teoretyczną związaną z metodyką pozyskania i opracowania danych oraz część praktyczną, na której każdy uczestnik indywidualnie opracuje fotomapę, chmurę punktów i teksturowany model 3D ze zdjęć pozyskanych przez BSP.

W ramach szkolenia każdy uczestnik otrzyma wiedzę i materiały szkoleniowe omawiające poszczególne procedury wykorzystywane w trakcie opracowania danych w oprogramowaniu Agisoft PhotoScan Pro, co pozwoli w łatwy sposób rozpocząć przygodę z fotogrametrią niskopułapową.

Koszt kursu to 630 zł. Cena obejmuje zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne przy komputerach, lunch oraz certyfikat ukończenia szkolenia. Każdy uczestnik otrzyma ponadto 10% zniżki na zakup oprogramowania Agisoft.

Zapisy

Łukasz Olender


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt