wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-05-18| Geodezja, GIS, Firma, Instytucje

1400 serwisów iMPA

14 maja uruchomiono serwis iMPA dla Łomży. Jest to 1400. wdrożenie Internetowego Managera Punktów Adresowych w Polsce i jednocześnie 85. w województwie podlaskim.


1400 serwisów iMPA

Tym samym łączna liczba wdrożeń systemu iMPA przekroczyła 57% jednostek samorządowych. Aktualną statystykę w najbardziej zaawansowanych województwach przedstawiono na wykresie.

Źródło: Geo-System


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
? A dlaczego Geoforum nie publikuje bardzo ciekawego listu Marszałka woj. mazowieckiego do Pana Prezesa Izdebskiego ? Z ciekawymi załącznikami, skierowanego do wiadomości publicznej w dniu 15.05.2015 ?
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
kilkanaście gmin czy to te co podobno dostały ofertę nie odrzucenia od urzędu marszałkowskiego? myślałem ze to tylko plotka. wiadomo które?
 1 
odpowiedz zgłoś
A ja ... GRATULUJĘ :)
 1 
odpowiedz zgłoś
do pieska i innych A przykłady to np. kilkanaście gmin w woj. mazowieckim, które wróciły do projektu a tym samym do aplikacji GUGiK - czy zostały skreślone z listy ? Nie, nie zostały - dlaczego ? Dlatego że to lista tych, którzy kupili, dostali oprogramowanie a nie je faktycznie wykorzystują
 1 
odpowiedz zgłoś
jak zawsze zamiast cieszyć się, że maja za frajer zrobione 1400 baz, to gugik szuka powodów, dla których można działalność zdyskredytować:) Typowo polskie (polecam każdego wieczorka Panie Jacku modlitwę polaka). Idę o zakład, że dla odmiany, gdyby Izdebski nie musiał "walczyć" z gugikiem, to by zrobił więcej gmin bo miałby więcej czasu. Czy się mylę?
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
do analityk A czy po przejściu "na łono" gugika serwisy są zamykane na skobel i nie ma do nich dostępu? Pomijając już fakt że gminy potrafią prowadzić ewidencje i tu i tu.
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
jakieś przykłady takich powrotów ?
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
proszę o korektę A czy te gminy, które wróciły "na łono" GUGiK zostały z listy Pana Prezesa skreślone ? Mam wrażenie, że na listę trafia się raz na wieki wieków :)
 2 
odpowiedz zgłoś
gratuluję tylko kogo będzie ten gugik teraz "rekrutował"?
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
9 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS