wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-05-14| Teledetekcja, Przetargi

IBL zleca lotnicze skanowanie fragmentu Warszawy

Instytut Badawczy Leśnictwa ogłosił przetarg na dostarczenie danych fotogrametrycznych pozyskanych w wyniku lotniczego skanowania laserowego oraz hiperspektralnego zobrazowania lotniczego wybranego obszaru Warszawy.


IBL zleca lotnicze skanowanie fragmentu Warszawy <br />
Obszar opracowania
Obszar opracowania
Rozdzielczość przestrzenna (wielkość piksela) zobrazowań hiperspektralnych powinna być nie większa niż 2,5 m w zakresie widzialnym i bliskiej podczerwieni oraz nie większa niż 5 m w średniej podczerwieni. Lotnicze skanowanie laserowe należy wykonać ze średnią gęstością próbkowania co najmniej 6 pkt/m kw.
Powyższe dane należy pozyskać dla wybranego obszaru na terenie dzielnic Bielany, Białołęka, Żoliborz oraz Praga-Północ.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 2,4 tys. zł można składać do 22 czerwca. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej oferty są: cena (95%) oraz okres gwarancji (5%).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@lidarowiec, oczekiwałem konkretnej informacji, a nie twoich przemyśleń i gdybań. Zabrakło tej informacji w newsie. Jak masz następnym razem pisać swoje wewnętrzne odczucia to odpuść sobie.
 1 
odpowiedz zgłoś
Myśl Podejrzewam że do celów testowych:) Z tego co pamiętam wcześniej ogłaszany był przetarg na skanowanie Puszczy Białowieskiej więc lepiej przetestować metody na mniejszym obszarze bliżej siedziby:P
odpowiedz zgłoś
info, brakuje tylko informacji na jakie cele będzie wykorzystywany ten skaning, co IBL będzie na jego podstawie opracowywać.
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS