wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-05-14| Teledetekcja, Przetargi

IBL zleca lotnicze skanowanie fragmentu Warszawy

Instytut Badawczy Leśnictwa ogłosił przetarg na dostarczenie danych fotogrametrycznych pozyskanych w wyniku lotniczego skanowania laserowego oraz hiperspektralnego zobrazowania lotniczego wybranego obszaru Warszawy.


IBL zleca lotnicze skanowanie fragmentu Warszawy <br />
Obszar opracowania
Obszar opracowania
Rozdzielczość przestrzenna (wielkość piksela) zobrazowań hiperspektralnych powinna być nie większa niż 2,5 m w zakresie widzialnym i bliskiej podczerwieni oraz nie większa niż 5 m w średniej podczerwieni. Lotnicze skanowanie laserowe należy wykonać ze średnią gęstością próbkowania co najmniej 6 pkt/m kw.
Powyższe dane należy pozyskać dla wybranego obszaru na terenie dzielnic Bielany, Białołęka, Żoliborz oraz Praga-Północ.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 2,4 tys. zł można składać do 22 czerwca. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej oferty są: cena (95%) oraz okres gwarancji (5%).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@lidarowiec, oczekiwałem konkretnej informacji, a nie twoich przemyśleń i gdybań. Zabrakło tej informacji w newsie. Jak masz następnym razem pisać swoje wewnętrzne odczucia to odpuść sobie.

Myśl Podejrzewam że do celów testowych:) Z tego co pamiętam wcześniej ogłaszany był przetarg na skanowanie Puszczy Białowieskiej więc lepiej przetestować metody na mniejszym obszarze bliżej siedziby:P

info, brakuje tylko informacji na jakie cele będzie wykorzystywany ten skaning, co IBL będzie na jego podstawie opracowywać.

3 komentarze

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt