wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-05-08| GIS, Mapy, Firma, Przetargi

Kto opracuje mapy hydrograficzne?

W przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na opracowanie cyfrowych map hydrograficznych do każdej z trzech części wpłynęło po jednej ofercie.


Kto opracuje mapy hydrograficzne?

Dziś (8 maja) odbyło się otwarcie ofert dla części I. Jedyną propozycję złożyło konsorcjum firm: ZUGiK Pryzmat Warszawa, InterTIM Pietrzak Ludmiła Warszawa oraz WPGK Geomat Poznań. Jest ono gotowe zrealizować zamówienie za 2,343 mln zł, podczas gdy GUGiK gotowy był przeznaczyć na tę część 2,346 mln zł (w tym 0,77 mln zł na zamówienie opcjonalne).

W poniedziałek (4 maja) odbyło się otwarcie ofert dla części II i III. Również w tym przypadku do każdej z nich wpłynęła tylko jedna oferta. Dla części II złożyło je konsorcjum firm: OPEGIEKA Elbląg, OPGK Olsztyn, PPHU Gepol Poznań i OPGK Koszalin (wartość 2,339 mln zł), a dla części III – konsorcjum firm: Geokart-International Rzeszów, PGK OPGK Rzeszów oraz MGGP SA Tarnów (3,381 mln zł).

Zamówienie obejmuje opracowanie:
• część I: 147 arkuszy o szczegółowości odpowiadającej skali 1:50 000 (zamówienie podstawowe: 65 arkuszy, zamówienie opcjonalne: 82 arkusze); 16 arkuszy o szczegółowości odpowiadającej skali 1:10 000 (12, 4);
• część II: 85 arkuszy 1:50 000 (63, 22); 16 arkuszy 1:10 000 (12, 4);
• część III: 75 arkuszy 1:50 000 (55, 20); 16 arkuszy 1:10 000 (12, 4).

Przetarg jest realizowany w ramach projektu enviDMS.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
za ile? Czy ktoś wie za ile poszła II część?
 1 
odpowiedz zgłoś
Analiza ryzyka? Przerażające jest ze firmy tracą instynkt samozachowawczy szukając zamówień. @rozbawiony: analiza ryzyka- chyba żartujesz. Smutne, ale coś takiego nie istnieje kiedy próbujesz utrzymać firmę na powierzchni. Wszystko potem ma odzwierciedlenie w jakości robót i poziomie arogancji Zamawiającego przy ogłaszania kolejnych zamówień. Przecież Wykonawcy i tak to wezmą, a jakoś się w końcu odbierze... Albo ogłosi przetarg na kontrolę lub system zarzadzania, niech się sami w tym piekielku okladaja.
odpowiedz zgłoś
ale te z SIWZ też znacie ? Żeby potem rozczarowań nie było że miało być tak pięknie a tu masz.
 1 
odpowiedz zgłoś
rozbawiony bo my znamy prawdziwe wymagania zamawiającego niewymienione w siwz:)
odpowiedz zgłoś
Chwała Wam ... kamikadze, gołąbki idące na rzeź. Chwała Wam baranki które położą głowę pod topór i dadzą pretekst do przerzucenia ryzyka projektu na Wykonawców. ale zaraz...może to jednak jest możliwe aby wykonać pracę w takich terminach? Wytłumaczcie mi proszę jaka kosmiczna technologia dysponujecie że pozwoliło to Wam oszacować ryzyko udziału w tym projekcie na akceptowalny poziomie?
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS