wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-05-08| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Firma

Fotoraporty dystrybutorem rozwiązań UAV Polska

Firma Fotoraporty z podwarszawskiego Piaseczna została dystrybutorem bezzałogowych maszyn latających do celów fotogrametrycznych wytwarzanych przez spółkę Unmanned Aerial Vehicles Polska.


Fotoraporty dystrybutorem rozwiązań UAV Polska

To owoc ponad rocznej współpracy obu przedsiębiorstw. Jak czytamy na stronie Fotoraportów, firma UAV Polska „dostarcza nowoczesne i niezawodne platformy BSL skonstruowane w oparciu o nasze doświadczenia związane z eksploatacją tego typu systemów. Jednocześnie Unmanned Aerial Vehicles Polska prowadzi intensywne prace badawczo-rozwojowe z zakresu awiacji, elektroniki oraz automatyki mające na celu dalszą optymalizację i poprawę osiągów systemu”.

Oferowany przez Fotoraporty zestaw fotogrametryczny ma masę startowa 4 kg, zasięg 30 km i pułap operacyjny 100-350 metrów. Jest zdolny do autonomicznego wykonywania misji po zaplanowanych punktach oraz do automatycznego wyzwalanie migawki aparatu w ustalony sposób. Koszt takiego zestawu to ponad 56 tys. zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt