wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
BARI '76
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-05-07| GIS, Teledetekcja, Przetargi

Bieszczady do skanowania

Lotniczy skaning laserowy blisko 300 km kw. jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Bieszczadzki Park Narodowy.


Bieszczady do skanowania

Park zamawia chmurę o gęstości 4 pkt./m kw., numeryczne modele terenu i pokrycia terenu z pikselem 0,5 m, a także mapy tematyczne – np. zasięgu roślinności trawiastej oraz drzewostanów, wariancji wysokości roślinności czy zwarcia koron.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 5 tys. zł można składać do 14 maja. Kryterium wyboru najkorzystniejszej propozycji będzie cena (95%) oraz szerokość marginesu analizy (5%). Prace mają zostać wykonane do końca października br.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
piekne miejsce Polecam odwiedzić o każdej porze roku.

do Dr.Dre no na pewno nei za twoje bo jestes na stażu i pewnie dalej płaci Ci PUP :D

@bankier Jak zwykle na GF znalazł się "ekspert".. Zbyt często w komentarzach pojawiają się pytania bazujące na "PO CO?" typu: ,,po co im taka rozdzielczość" "po co im ta baza" ''po co im ten skaning", "po co te ukośne" "po co im to oprogramowanie" - nauczcie się raz a porządnie, że skoro ktoś to zamawia to widocznie ma uzasadnienie na taki zakup (wyłączając oczywiście niektóre fantazyjne zamówienia GUGiK jak drony i GPS-y), no i skoro zamawia to również znaczy, iż dysponuje środkami na pokrycie tego zakupu. Czekam oczywiście na koronny argument "Januszów", czyli "ale to za moje podatki!"

nmt Ogarnij się sam, jak ich NASZA

@ bankier Przeczytaj sobie pajacu, jak chcą to wykorzystać a potem się wypowiadaj, zawsze krytyka, ogarnijcie się ludzie... czemu nie ISOK to ciekawe. ale w sumie to ich sprawa, mają kasę, chcą tak zrobić - niech robią. Cieszy że w chcą wykorzystywać technologie którą stosuję się w świecie do inwentaryzacji lasów.

Kretowisko Będą analizować "Typy kretowisk w epoce postglacjalnej i antropogenicznej z uwzględnieniem efektów cieplarnianych gazów wydalanych wiosną i latem przez rogaciznę Karpat Zachodnich".

a isok? może mi ktoś wytłumaczyć dla czego Bieszczadzki Park Narodowy nie można pobrać danych z isok (też 4 pkt./m )? Czy chodzi o aktualizacje chmury pkt.?

7 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt