wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-05-06| Geodezja, Prawo, Edukacja

Wygraj Vademecum Prawne Geodety 2015

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 egzemplarze najnowszego wydania „Vademecum prawnego geodety”. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Gall.


Wygraj Vademecum Prawne Geodety 2015
Aby mieć szansę na wygranie tej publikacji, wystarczy do 12 maja poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania (uwaga: niektóre z pytań mają więcej niż jedną poprawną odpowiedź, należy wskazać wszystkie z nich). Spośród osób, które udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi oraz podadzą swoje dane adresowe, wylosujemy trójkę zwycięzców. Ich lista zostanie ogłoszona na Geoforum.pl 13 maja.

W stosunku do poprzednich edycji z lat 2002-14 Vademecum 2015 – opracowane przez Adriannę Sikorę-Fiutak i Olgierda Gracę – zostało zaktualizowane i uzupełnione o wszystkie zmiany tekstów aktów prawnych, które zostały opublikowane w Dziennikach Ustaw i Monitorach Polskich do końca stycznia 2015 r.

Pierwsza część publikacji zawiera wykaz aktów prawnych podzielony na kategorie. Korzystając z wykazu aktów prawnych, należy pamiętać o tym, że uzupełniają się one wzajemnie, nie mają więc charakteru zamkniętego. Akty ułożone są w ramach swoich kategorii w kolejności alfabetycznej, a dołączone do każdego tytułu aktualne dane pozwalają na odszukanie konkretnych informacji dotyczących zarówno tekstów aktów prawnych, jak i zmian do nich.

Druga część to obszerny zbiór ustaw i aktów wykonawczych z zakresu problemów ogólnie i bezpośrednio związanych z geodezją. Zawiera teksty wybranych przepisów prawnych, w tym wyciągi obejmujące kluczowe dla geodezji zagadnienia. Przy opracowaniu publikacji zostały wzięte pod uwagę pytania obowiązujące na egzaminach na uprawnienia geodezyjne opublikowane na internetowej stronie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.

Nowością jest klucz licencyjny wklejony na trzeciej stronie okładki. Po zalogowaniu na stronie internetowej wydawcy (Wydawnictwa Gall) i wpisaniu kodu klucza uzyskuje się dostęp do wersji elektronicznej aktów prawnych i załączników do nowych rozporządzeń zamieszczonych w książce oraz aktów prawnych, które ze względu na swoją objętość nie mogły zostać dołączone do publikacji.

Książka wydana w twardej oprawie liczy 1192 strony i jest do nabycia w Księgarni Geoforum.pl.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Redakcja


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS