wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-05-04| Geodezja, Przetargi

Kto rozbuduje system zarządzania BDOT?

Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozstrzygnął przetarg na świadczenie usług związanych z rozbudową Krajowego Systemu Zarządzania Bazą Danych Obiektów Topograficznych. W postępowaniu wpłynęło sześć ofert.


Kto rozbuduje system zarządzania BDOT? <br />
fot. geoportal.gov.pl
fot. geoportal.gov.pl

Wartość umowy podpisanej z firmą rdGIS z Warszawy to 871 tys. zł brutto. Pozostałe oferty złożyli: GeoTechnologies Wrocław (1,205 mln zł), Geomar Szczecin (1,289 mln zł), O&S Computer-Soft Wałbrzych (1,301 mln zł), Comarch Polska Kraków (1,328 mln zł), OPEGIEKA Elbląg (1,456 mln zł). Początkowa szacunkowa wartośc zamówienia podstawowego to 1,004 mln zł brutto; zamówienia opcjonalnego – 513 tys. zł; zamówień uzupełniających – 502 tys. zł.

Przedmiotem zamówienia podstawowego jest świadczenie usług w zakresie zarządzania danymi przestrzennymi dotyczącymi środowiska przyrodniczego w aspekcie kartograficznych opracowań tematycznych (mapy hydrograficzne).
Realizacja zamówienia podstawowego obejmuje:
• opracowanie zasad organizacji i zarządzania realizacją zamówienia, w tym przygotowania dokumentacji zarządczej,
• analizę rozbudowy KSZBDOT, w tym aktualizację dokumentacji KSZBDOT,
• rozbudowę KSZBDOT oraz przeprowadzenie wdrożenia w infrastrukturze zamawiającego,
• świadczenie usług asysty technicznej systemu,
• świadczenie usług wsparcia gwarancyjnego.

Przedmiotem zamówienia opcjonalnego jest świadczenie usług w zakresie zarządzania danymi przestrzennymi dotyczącymi BDOT10k, BDOO oraz standardowych opracowań kartograficznych. Zamawiający uruchomi opcje w przypadku uzyskania środków finansowych na ten cel.

DC


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kto przegrał ten zwyciężył. Autor KSZBDOT złożył najdroższą ofertę bo tylko on wie ile tam jest roboty i co jest do poprawy. Zwycięzcy pozostaje tylko tworzyć fikcję aby teraz rozliczyć projekt. I tak nie wykona zadania - fizycznie nie ma takiej możliwości. Niedługo zacznie się czas, że nie będzie chętnych do reanimowania cudzych dzieł bo nawet autorzy nie palą się do ich podtrzymywania (patrz przetargi na SDI). Czas na refleksję??? czy jeszcze za wcześnie? Jeszcze źródełko unijne bije...
 5 
odpowiedz zgłoś
ile było ofert? "W postępowaniu wpłynęły dwie oferty" Wybrano jedną, a zostało pięć. Coś tu nie gra, czy czegoś nie rozumiem?
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS