wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-04-17| Geodezja, Imprezy

Zapowiedź regat żeglarskich geodetów

Prezydium Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Bydgoszczy zaprasza na 2. Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Geodetów o Puchar Głównego Geodety Kraju, które odbędą się w dniach 4-6 września br. na wodach Jeziora Koronowskiego, w Pieczyskach.


Zapowiedź regat żeglarskich geodetów

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 10 czerwca. Koszt udziału w imprezie wynosi 480 złotych dla zawodników i 360 zł dla osób towarzyszących. Organizatorzy zapewniają 15 jachtów klasy „Omega”. W trakcie spotkania odbędzie się również szkolenie na temat praktycznych aspektów i problemów rozgraniczania wód śródlądowych.

Więcej informacji

Źródło: SGP


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Do zdziwiony Z kim przestajesz takim się stajesz, zmień firmę póki czas. U innych spokojnie 2 razy tyle.
odpowiedz zgłoś
zdziwiony U nas w firmie zarabiamy po 1500, firma bierze zlecenia po smiesznie niskich cenach, szef ma niewiele wiecej, nie mamy urlopow a na wakacjach bylem 1o lat temu ostatnich. Wiec ktorzy geodeci uprawiaja zeglarstwo Panie Główny Geodeto Kraju?
 1 
odpowiedz zgłoś
Ludzie! Litości! Biórko?! Kalimata?!
odpowiedz zgłoś
~pst ! Jak myślisz, Do jednej z 15-tu omeg dociśnie się ten z wypasionego hotelu, czy z kalimaty pod krzaczkiem? Swoją drogą za handicap dla fakira z kalimaty można uznać, że po drogiej wódzie katzenjammer jest niemiłosierny i jest szansa, że taki delikwent spóźni się na start ;)
odpowiedz zgłoś
Wpisowe w regatach cyklu PPJK często wynosi 50zł od jachtu. Nie każdy musi spać w wypasionym hotelu i pić najdroższą wódkę
odpowiedz zgłoś
Puchar Głównego Geodety Kraju Wstydził bym się to postawić na biórku
 2 
odpowiedz zgłoś
A szkolenie - aby uczestnik mógł "wciągnąć w koszty" - żenada !
 2 
odpowiedz zgłoś
Titanic Orkiestra grała do końca :(
 3 
odpowiedz zgłoś
8 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS