wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-04-16| GIS, Mapy, Imprezy

Geoida zaprasza na seminarium o turystyce

Nauka w Służbie Ziemi to cykl seminariów naukowych organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów „Geoida” będących formą świętowania Dnia Ziemi na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Tematem przewodnim tegorocznej, siódmej edycji będzie „Turystyka: wczoraj, dziś i jutro”. Wykracza on poza wyłącznie geodezyjne aspekty nauki. Naszym celem było bowiem zorganizowanie spotkania, które zainteresuje każdego.


Geoida zaprasza na seminarium o turystyce
22 kwietnia w godzinach 10-15 w Gmachu Głównym PW swoje wystąpienia będą mieli m.in. prodziekani Wydziału Geodezji i Kartografii dr hab. inż. Andrzej Pachuta, który opowie o wyprawach na Spitsbergen, oraz dr hab. inż. Dariusz Gotlib, który przedstawi np. wykorzystanie technologii Augmented Reality w turystyce, głosowe przewodniki turystyczne z funkcją nawigacji, wypożyczalnie pojazdów z cyberprzewodnikiem czy wirtualne zwiedzanie świata. Podczas konferencji obecna będzie również FundacjA-DAM siebie, która zaprezentuje techniki udzielania pierwszej pomocy.

Każdy uczestnik spotkania dowie się, jak wyglądało podróżowanie bez współczesnych udogodnień w postaci nawigacji satelitarnych, dokąd zmierza technologia wykorzystywana w turystyce oraz w jaki sposób młodzi ludzie stosują dostępne narzędzia i dobrodziejstwa nauki w podróżowaniu po całym świecie.

Oprócz seminarium Stowarzyszenie Studentów „Geoida” 18 kwietnia w Parku Szczęśliwickim organizuje również grę terenową , na którą wszystkich serdecznie zaprasza.

Krzysztof Sokała (Geoida)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS