wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-04-15| Geodezja, Edukacja, Imprezy

Ruszają ogólnopolskie Geopodchody

Dziś rozpoczyna się konkurs Geopodchody skierowany do uczniów publicznych szkół ponadgimnazjalnych kształconych w zawodzie technik geodeta. Jego współorganizatorzy – Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie wraz z Wydziałem Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Stowarzyszeniem Geodetów Polskich – podjęli takie wyzwanie w odpowiedzi na hasło minister edukacji, która rok 2014/15 ogłosiła Rokiem Szkoły Zawodowców.


Ruszają ogólnopolskie Geopodchody
Rywalizację konkursową postanowiono podzielić na dwa etapy. W pierwszym – teoretycznym – uczestnicy w zespołach trzyosobowych rozwiążą test poprzez platformę e-learningową Moodle. Test składa się ze 100 pytań, na których rozwiązanie 3-osobowe zespoły mają 130 minut. Test udostępniony jest dziś (15 kwietnia) w godzinach 9:00-22:00, a czas na rozwiązywanie rozpocznie się w momencie uruchomienia testu.

Na drugą część konkursu do Olsztyna zaproszonych zostanie 17 najlepszych drużyn wyłonionych w pierwszym etapie. Uczniowie wraz z opiekunem będą mieli okazję przyjechać do stolicy Warmii i Mazur 7 maja, aby następnego dnia zmierzyć się w geodezyjnych konkurencjach praktycznych na terenie jedynego w swoim rodzaju kampusu uniwersyteckiego Kortowo. Na zakończenie (9 maja) nastąpi ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród.

Patronat medialny nad konkursem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Szczegółowe informacje o konkursie

Źródło: ZSB w Olsztynie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
troll czyli w skrócie: "Jaką przyjąć strategię, żeby nie znaleźć się na dnie". :-D
 1 
odpowiedz zgłoś
A pewnie! niech się młodzi uczą Dlatego w części teoretycznej dał bym pytania z rodzaju: - Jak podejść konkurencję na przetargu, żeby ujawniła swoją cenę. - Jak podejść ośrodek, żeby przygotował robotę w ciągu 14 dni (a nie 58_ośmiu) - Jak podejść klienta, żeby w końcu dał jakiekolwiek zlecenie, bo na ZUSa brak kasy. - Jak podejść kolegę, żeby odebrać mu stałego klienta. - Jak podejść szefa, żeby przestał płacić "pod stołem". W części praktycznej - jak podejść uchylającego się od zapłaty (praktyczne użycie szpadla i maczety) w celu przymuszenia. - Takie to teaz PODCHODY trzeba ćwiczyć.
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS