wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-04-14| Edukacja

Znamy wyniki 2. edycji Wielkiego Testu Wiedzy Geograficznej

Tegoroczną edycję Wielkiego Testu Wiedzy Geograficznej, który odbył się w minioną sobotę (11 kwietnia) na Wydziale Nauk o Ziemi UMK w Toruniu, wygrał zespół reprezentujący I Liceum Ogólnokształcące w Kartuzach.


Znamy wyniki 2. edycji Wielkiego Testu Wiedzy Geograficznej
Drugie miejsce zajęła drużyna z I LO w Bydgoszczy, a trzecie przypadło II LO z Inowrocławia. Tuż za podium uplasowały się IV LO z Olsztyna oraz I LO ze Żnina. Do rywalizacji zgłosiło się 50 trzyosobowych drużyn z 35 miast z 5 województw. Po pierwszym indywidualnym pisemnym etapie do zespołowej i ustnej już rywalizacji przeszło 5 najlepszych uczniowskich drużyn.

Laureaci Wielkiego Testu Wiedzy Geograficznej otrzymali indeksy na wszystkie kierunki studiów prowadzone przez Wydział Nauk o Ziemi UMK w Toruniu (geografia, turystyka i rekreacja – także w języku angielskim, studia miejskie, technologie proekologiczne i zarządzanie srodowiskiem oraz nauczanie przyrody).Organizatorem tego ogólnopolskiego konkursu był Wydział Nauk o Ziemi UMK w Toruniu we współpracy z Toruńskiem Oddziałem Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

Źródło: Mieczysław Kunz i Monika Radwańska (Wydział Nauk o Ziemi UMK w Toruniu)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS