wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-04-14| Geodezja, Imprezy

Zapowiedź kolejnego szkolenia z pomiarów stadionów

25 kwietnia odbędzie się szkolenie dla geodetów uprawnionych na temat przygotowywania geodezyjnej dokumentacji powykonawczej dla nowo wybudowanych lub zmodernizowanych stadionów lekkoatletycznych. Organizatorem jest Polski Związek Lekkiej Atletyki.


Zapowiedź kolejnego szkolenia z pomiarów stadionów <br />
Fot. Wikipedia/Rudolphous
Fot. Wikipedia/Rudolphous

Przedmiotowa dokumentacja jest niezbędna w postępowaniu o uzyskanie Świadectwa PZLA − dokumentu dopuszczającego obiekty do rozgrywania oficjalnych zawodów lekkoatletycznych. Szkolenie jest organizowane w związku z uruchomieniem przez Ministerstwo Sportu i Turystyki programu ORLIKI LA. Celem szkolenia jest zapoznanie geodetów z podstawowymi przepisami rozgrywania zawodów lekkoatletycznych i wymaganiami dotyczącymi parametrów urządzeń lekkoatletycznych (bieżnia, skocznie i rzutnie) instalowanych na stadionie. Przewiduje się również zajęcia praktyczne na miejscowym stadionie lekkoatletycznym

Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o odbyciu szkolenia, a osoby, które prawidłowo przygotują „Raport pomiarowy stadionu” na podstawie danych przekazanych przez geodetę prowadzącego szkolenie zostaną umieszczone na liście geodetów rekomendowanych przez Związek do nadzoru geodezyjnego przy budowie Orlików i sporządzania geodezyjnej dokumentacji powykonawczej stadionów lekkoatletycznych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Koszty przejazdu i ewentualnych noclegów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy przesyłać do 21 kwietnia drogą elektroniczną na adres jerzy.witwicki@pzla.pl lub janusz.rozum@gmail.com. Ewentualne pytania można kierować do organizatora szkolenia Tadeusza Majsterkiewicza na adres tadmajst@interia.pl (tel. kom. 604 219 460).

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Klubu Sportowego Orzeł Warszawa przy ul. Podskarbińskiej 14 w godz. 11.00 – 16.00

Źródło: PZLA


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS