wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-04-09| Geodezja, Przetargi

ARiMR zamawia kontrolę jakości danych

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła wart ponad 3 mln zł przetarg na wykonanie kontroli jakości i produkcyjne wdrożenie danych systemu identyfikacji działek rolnych LPIS/GIS.


ARiMR zamawia kontrolę jakości danych

Przedmiotem zamówienia jest zakup usług obejmujących kontrolę jakości, weryfikację oraz import baz danych graficznych do Zintegrowanego Systemu Zarządzania i Kontroli (ZSZiK) dla wszystkich – zlecanych przez Agencję w okresie trwania umowy – prac w zakresie modernizacji i aktualizacji baz danych LPIS/GIS oraz budowy nowych warstw wektorowych.

Szacowany zakres usług objętych zamówieniem to:
• kontrola jakości cyfrowej ortofotomapy (wykonanej na podstawie zdjęć lotniczych) o rozdzielczości 25 cm i 50 cm, danych wektorowych identyfikujących zmianę pokrycia terenu dla działek referencyjnych położonych na kontrolowanym obszarze, danych wektorowych tworzących warstwy Systemu Identyfikacji Działek Rolnych LPIS oraz cyfrowej ortofotomapy z wielospektralnych zdjęć satelitarnych;
• transfer cyfrowej ortofotomapy (wykonanej na podstawie zdjęć lotniczych) oraz danych wektorowych tworzących warstwy LPIS do Zintegrowanego Systemu Zarządzania i Kontroli.

Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 3,252 mln zł netto. Czas trwania umowy to 40 miesięcy. Propozycje zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 30 kwietnia. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej oferty będą: cena (60%) oraz wartość merytoryczna oferty (40%).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Chętni? na zakład, że będzie tylko jedna oferta? Przecież takich referencji nie ma nikt na świecie poza jedną firmą która ... już taką kontrolę wykonywała poprzednio.
 2 
odpowiedz zgłoś
Kryterium cena (60%) oraz wartość merytoryczna oferty (40%) Co to ma być?!! Najtaniej na odwal i po sprawie...
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS