wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-03-26| Geodezja, GIS, Mapy

1350 serwisów iMPA

Dziś (26 marca) uruchomiono Internetowego Managera Punktów Adresowych dla miasta Golub-Dobrzyń.


1350 serwisów iMPA

Jest to 1350. wdrożenie w Polsce i jednocześnie 43. w województwie kujawsko-pomorskim. Tym samym już ponad 54% jednostek samorządowych w kraju używa tego rozwiązania do prowadzenia ewidencji adresów.

Aktualną statystykę wdrożeń systemu eGmina w najbardziej zaawansowanych województwach przedstawiono na wykresie.

Źródło: Geo-System


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
popieram geodetę. popieram geodetę. Przez wiele lat pie***elili jakieś bzdury o systamach i bazach danych w tym Piasecznie, że niby marszałek im robił projekt. nagle wdrożyli geomap i wszystko zaczęło jakoś działać.
 1 
odpowiedz zgłoś
Normalność GEO-SYSTEM przynajmniej tworzy oprogramowanie działające w porównaniu do GUGIK. Np. moim powiecie "wdrożono" za kilka milionów sławny system do kompleksowej obsługi ośrodka (teraz próbują go zainstalować w węgrowie i grójcu). Niestety nikt tego nie widział, cały ośrodek działa na geosystemowej GEOMapie, jest internetowe zgłaszanie prac i nie muszę czekać na materiały bo dostaję je po kilkunastu minutach od zgłoszenia na stronie internetowej. Pozdrawiam ludzi z firmy GEOSYSTEM za robienie normalności w tym pop* geodezyjnym świecie
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
trela nie martw sie, jeszcze z tysiąc gmin i wreszcie nie bedzie o czym pisać :)
odpowiedz zgłoś
Trela Nie takie nudne. Już 2 lata gminy mają obowiązek prowadzenia takiej bazy a popatrz, ciągle znajdują się tacy co zaspali.
 1 
odpowiedz zgłoś
Nudne Nie można już znieść tych komunikatów.
 4 
 6 
odpowiedz zgłoś
Panie Janku TĘPO - U made my day ;)
 2 
odpowiedz zgłoś
uwielbiam Golub Dobrzyń bardzo sympatyczne miejsce do odpoczynku
 2 
odpowiedz zgłoś
Janie, tempo jest podobne, a co do "tępa" to może być tak jak piszesz.
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
Tępo Chyba gminy się kończą bo coś tępo zwolniło:)
 5 
 5 
odpowiedz zgłoś
9 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS