wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-03-25| GIS, Mapy

Szkolenia o cyfryzacji MPZP

W kwietniu i maju br. odbędą się cztery szkolenia na temat „Informatyzacja miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – realizacja wymagań prawnych i własnej polityki przestrzennej gminy”.


Szkolenia o cyfryzacji MPZP
Kursy, których organizatorem jest firma 24GIS, odbędą się: we Wrocławiu (27 kwietnia), Gdańsku (6 maja), Rzeszowie (13 maja) oraz Białymstoku (20 maja)

Szkolenia mają na celu zapoznanie przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz biur urbanistycznych z:
• aktualnymi wymaganiami prawnymi w zakresie informatyzacji miejscowym planów zagospodarowania przestrzennego wynikającymi m.in. z wdrażaniem dyrektywy INSPIRE;
• organizacją wdrożenia ww. wymagań prawnych;
• dobrymi praktykami w zakresie technicznych aspektów informatyzacji istniejących MPZP;
• wskazówkami w zakresie wymagań dotyczących pozyskiwania oraz kontroli nowych MPZP zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dla przedstawicieli administracji publicznej koszt udziału w szkoleniach przy zapisach do 13 kwietnia (Warszawa), 22 kwietnia (Gdańsk), 29 kwietnia (Rzeszów) oraz 6 maja (Białystok) wynosi 600 zł netto, a po tych terminach – 700 zł. Cena dla przedstawicieli biur urbanistycznych to z kolei 800 zł.

Szczegółowy program szkolenia oraz warunki udziału

Źródło: 24GIS


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
dzięki wielkie za link. Widzę teraz, że chiny i indie odpadają. Ale na wycieczkę bym się wybrała, np. do sudanu. A jak będę kiedyś w ameryce południowej, to na pewno odwiedzę kolumbię lub boliwię.
 1 
odpowiedz zgłoś
nie ma się co czepiać p. Iwaniaka bardzo dobra prezentacja, przekaz werbalny i niewerbalny, wstawia miękkie elementy zmieniając odbiór słuchaczy, czy zauważyliście że jeden slajd o penisach pobudza do życia publikę? znowu są skupieni, nic tak nie działa jak wyobraźnia, dobry prezenter wie jak wpływać na ludzi. Jedyne o co można mieć prentensje to, że jak Pan A.I. był w GUGIKu to nie wykorzystał tego czasu żeby robić mądre rzeczy, zmieniać nastawienie ludzi i reorganizować urząd. Efekty widzimy po dziś dzień a przyszłość przed nami.
odpowiedz zgłoś
Pomiędzy 7:30 -8 minutą Styl wykładu pozostawia wiele do życzenia (treść momentami też). Narcyzm w czystej postaci, ale może "młode" pokolenia tak już ma.
 1 
odpowiedz zgłoś
Geodeta [url]https://www.youtube.com/watch?feature=player_ detailpage
 1 
odpowiedz zgłoś
Minuta? W której minucie jest o tym wkładzie?
odpowiedz zgłoś
Do Karoliny w sprawie filmu Film jest m.in. na: https://www.youtube.com/watch?v=hy9jKw055P8
odpowiedz zgłoś
@wk Kolega nowy w marketingu? ;) Jeszcze musisz się sporo nauczyć ale głowa do góry, wszystko przed Tobą :)
 3 
odpowiedz zgłoś
a gdzie dokładnie można posłuchać tego wykładu o długości penisów? jestem bardzo zainteresowana.
 5 
odpowiedz zgłoś
Mam nadzieję, że nie będzie to p. Iwaniak Wykład p. dr Iwaniaka na stronie Ministerstwa Infrastruktury m.in. na temat długości penisów na świecie, to ogromy wkład w INSPIRE (i żenada, można posłuchać - są dostępne nagrania). Ma też nadzieję, że szkolenia będą "neutralne" informatycznie, czyli nie będzie to zwykła reklama jednego programu komputerowego.
 4 
odpowiedz zgłoś
Serio? Sami sobie piszecie komentarze?
 9 
odpowiedz zgłoś
znajdziesz na ich stronie prowadzący jest współwłaścicielem jeśli dobrze pamiętam
 5 
odpowiedz zgłoś
dzięki a masz jakiś namiar na osobę albo telefon?
 4 
odpowiedz zgłoś
polecam! solidna firma, świetne podejście do klienta
 6 
odpowiedz zgłoś
13 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS