wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-04-13| GIS, Sprzęt, Firma, Software, Ludzie, Instytucje

WASKO i SHH zrobią GIS dla Dolnego Śląska


Konsorcjum firm WASKO i SHH podpisało ostatnio umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu ograniczonego na "Budowę Zintegrowanego Systemu Informatycznego dla Zrównoważonego Rozwoju Regionu Dolnego Śląska".

Przedmiotem zamówienia jest budowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego dla jednostek administracji publicznej regionu Dolnego Śląska. Obejmuje ono budowę platformy dla elektronicznej wymiany danych pomiędzy obywatelami a jednostkami administracji publicznej, w tym:

budowę lokalnej infrastruktury teleinformatycznej dla ZSl, obejmującą dostarczenie i wdrożenie rozwiązania sprzętowego oraz oprogramowania, budowę, dostarczenie i wdrożenie Regionalnego Portalu Internetowego, stanowiącego elektroniczną platformę do świadczenia usług elektronicznych, budowę, dostarczenie i wdrożenie elektronicznego Systemu Obiegu Dokumentów, budowę, dostarczenie i wdrożenie Systemu Informacji Geograficznej (GIS) na szczeblu lokalnym (lokalnych hurtowni danych przestrzennych), obsługę serwisową sprzętu i oprogramowania w okresie 36 miesięcy.

Zamówienie obejmuje samorząd województwa dolnośląskiego oraz 31 jednostek administracji znajdujących się głównie na terenach wiejskich i małych miast, łącznie 1200 użytkowników.
Wartość podpisanego kontraktu to 15,1 mln zł brutto. Termin końcowego odbioru nastąpi w ciągu 15 miesięcy począwszy od kwietnia 2007.

Źródło: WASKO, SHH


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS