wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-03-12| GIS, Edukacja

Zapowiedź premierowych warsztatów programistycznych Esri na UMK w Toruniu

Podczas V Kopernikańskiego Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych, które odbędzie się w dniach 20-22 marca na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, firma Esri Polska przeprowadzi premierowe warsztaty programistyczne GIS dla studentów, które wprowadzą ich w zagadnienia związane z tworzeniem aplikacji webowych z wykorzystaniem ArcGIS API for JavaScript.


Zapowiedź premierowych warsztatów programistycznych Esri na UMK w Toruniu

Celem warsztatów prowadzonych przez trenera z firmy Esri Polska jest zachęcenie użytkowników do tworzenie własnych aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii Esri. Przedstawiciel firmy Esri Polska referatem „Wkraczając w przyszłość z GIS-em” otworzy również sesję geoinformacyjną toruńskiego Sympozjum.

V Kopernikańskie Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych i I Toruńskie Sympozjum Doktorantów Nauk Przyrodniczych to wspólne przedsięwzięcie Kół Naukowych Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska oraz Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Celem sympozjum jest promowanie interdyscyplinarnego podejścia do badań poprzez wymianę doświadczeń młodych naukowców kierunków przyrodniczych.

Szczegóły

Mieczysław Kunz i Grzegorz Górniak (Wydział Nauk o Ziemi UMK w Toruniu) oraz Maksymilian Ufa (Esri Polska)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS