wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-03-12| GIS, Mapy, Teledetekcja, Instytucje

Nowe zdjęcia lotnicze w stołecznym geoportalu

Zasoby serwisu mapowego Warszawy wzbogaciły się o fotoszkic miasta przygotowany ze zdjęć lotniczych z lat 1990-94. Można go przeglądać w module „Warszawa historyczna”.


Nowe zdjęcia lotnicze w stołecznym geoportalu

Nowa warstwa została udostępniona przez Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego m.st. Warszawy. Pokrywa stolicę mniej więcej w granicach z 1945 roku.

Dzięki tej aktualizacji w warszawskim geoportalu dostępne są zdjęcia lotnicze już z 10 okresów, tj z lat: 1935, 1945, 1990-94, 2005, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013 oraz 2014.

Inną zmianą w stołecznym serwisie jest nowa wersja „Mapy własności”. Od teraz dane o własności działek są aktualizowane raz na dobę. Ponadto w serwisie dodano możliwość włączania fotoplanu. Informacje o właścicielach działek pojawiają się – jak dotychczas – od skali 1:4000, po najechaniu kursorem na działkę.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt