wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-02-05| GIS, Mapy

Interaktywna mapa z partnerami Karty Dużej Rodziny

Wyszukanie firm i instytucji oferujących zniżki w ramach programu Karta Dużej Rodziny jest teraz łatwiejsze. Dzięki interaktywnej mapie można szybko znaleźć interesujące nas ulgi według lokalizacji lub branży.


Interaktywna mapa z partnerami Karty Dużej Rodziny
– Program Karta Dużej Rodziny rośnie z dnia na dzień. Wnioski o wydanie karty złożyło ponad 665 tysięcy osób, a zniżki oferuje już ponad 500 partnerów. Lista miejsc zapewniających ulgi dla rodzin wielodzietnych systematycznie się rozszerza, a dzięki mapie ich wyszukiwanie jest teraz łatwiejsze – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej.

Mapa Karty Dużej Rodziny pozwala szybko znaleźć interesującą nas firmę i instytucję oferującą zniżki w naszej okolicy. Wyszukiwarka składa się z pięciu głównych elementów:
• interaktywnej mapy, na której zaznaczono placówki firm i instytucji;
• listy branż, w której firmy i instytucje prowadzą swoją działalność, która umożliwia zawężenie kryteriów wyszukiwania podmiotów do wybranej kategorii;
• listy województw wraz z liczbą fizycznych lokalizacji świadczenia usługi w danym regionie (można także zawęzić obszar do poziomu powiatu lub gminy);
• pola wyszukiwania, w które możemy wpisać nazwę miejscowości, w okolicy której szukamy firmy lub instytucje;
• pola wyszukiwania, w które wpisać można dowolne „słowa kluczowe” (np. frazy „obuwie”, „bank PKO”, „Warszawa centrum”).

Na mapie placówka danej firmy lub partnera oznaczona jest w formie ikony nawiązującej do branży, w której zniżki są oferowane. Po najechaniu na nią kursorem wyświetla się nazwa firmy oraz dokładny adres. Po kliknięciu w ikonę rozwija się opis oferowanych w danym miejscu zniżek oraz pełne dane kontaktowe.

Widok mapy można w dowolnym momencie zmienić na wykaz partnerów prezentowanych w formie alfabetycznej listy. Tu znajdują się także ci partnerzy, którzy nie mają fizycznego punktu sprzedaży zaznaczonego na mapie (np. sklep internetowy, czy firmy świadczące usługi o zasięgu ogólnopolskim).

Źródło: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
propaganda dla frajerów żądam obniżenia VATu na mleko w proszku, ubranka, buty, książki, przybory szkolne a nie mydlenia oczku jakimś pic na wodę projektem rządowym. Patrzycie na paragony ile Wam zabiera ten kraj? Chrzanić ulgi. Chcę niższych podatków! Złodzieje ;)
 2 
odpowiedz zgłoś
Czemu nie geoportal.gov.pl OSM jest widać lepszym podkładem niż rzadowy spowalniacz
 3 
odpowiedz zgłoś
Fajnie, że użyto podkładu OpenStreetMap zamiast komercyjnego.
 2 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS