wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Modelowanie Dębu Bartek
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-01-20| Teledetekcja, Software

Zapowiedź webinarium o wykrywaniu zmian geoprzestrzennych

W najbliższy czwartek (22 stycznia) odbędzie się webinarium „ERDAS Imagine – zaawansowane narzędzie do detekcji zmian”.


Zapowiedź webinarium o wykrywaniu zmian geoprzestrzennych
Specjaliści z zakresu GIS coraz częściej muszą posiadać umiejętność pracy z ogromną ilością obrazów i złożonych typów danych teledetekcyjnych, takich jak LiDAR czy obrazowania radarowe. Funkcjonalność oprogramowania umożliwiająca detekcją zmian pomiędzy danymi wykonanymi w dwóch różnych okresach czasowych wydaje się być kluczowa i niezbędna do prawidłowego wykrywania oraz reagowania na postępujące zmiany naszego środowiska. Funkcjonalność oprogramowania ERDAS Imagine dostarcza szereg algorytmów umożliwiających wykrywanie zmian geoprzestrzennych, które mogą zapewnić analitykom lepsze spojrzenie na postępujące zmiany naszego środowiska.

Webinarium odbędzie się 22 stycznia 2015 o godzinie 14.00. Całość poprowadzona zostanie w języku angielskim przez Steve’a du Plessis – dyrektora Grupy Produktowej ERDAS Imagine w Hexagon Geospatial.

Rejestracja

Źródło: Intergraph Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt