wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
blog
|2015-01-16| Geodezja, Przetargi

Powiat wodzisławski: podpisano umowy na założenie baz GESUT i BDOT

Starostwo w Wodzisławiu Śląskim rozstrzygnęło przetarg na założenie w systemie GEO-INFO bazy danych GESUT, bazy danych obiektów topograficznych oraz utworzenie mapy zasadniczej.


Powiat wodzisławski: podpisano umowy na założenie baz GESUT i BDOT <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Zamówienie podzielono na dwie części, które obejmują wykonanie powyższych prac dla:
• część 1 – miasta Radlin,
• część 2 – miasta Rydułtowy.

W postępowaniu wpłynęło łącznie 9 ofert. Prace wykonają:
• część 1 – Gispro Szczecin; wartość oferty to 424 tys. zł brutto; (pozostałe oferty złożyli: OPEGIEKA Elbląg, Fotokart Szczecin, Alter Geo Kłobuck, Infogeo Będzin);
• część 2 – Geo-Med Sosnowiec; 450 tys. zł; (pozostałe oferty złożyli: MGGP S.A. Tarnów, PMG Silesia Katowice, Unimap Katowice).

Zamawiający gotowy był przeznaczyć na realizację prac 513 tys. zł (część 1) oraz 525 tys. zł (część 2).

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
A to już do redakcji, proszę, mieć pretensje, że o tym pisze.

do geodety Oczywiście, że warto coś robić. Ale trąbienie o tym i chwalenie się tym, jakoby to był olbrzymi sukces, to "lekkie" nieporozumienie.

Oni coś robią. Lepiej siedzieć i jojczyć?

Zastanawiam się Czy ustawa nie nakłada czasem obowiązku utworzenia takich baz do końca 2013 roku? I oni już teraz się za to zabrali? I to tylko dla obszaru obejmującą jakąś 1/4 powiatu? A co z resztą powiatu? Ktoś se tu jaja robi. I jeszcze pewnie oczekują nagród i pochwał, że oni tacy postępowi i już tak dużo zrobili. Patologia.

Żal Lepiej nic nie robić! Prawda? Przyjdą obcy za nas zrobią. Już tu byli.

czary mary, zrobią te warstwy jak się im będzie podobać i kto im powie że nie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Piękna sprawa, złoty strzał, pogratulować.

No to pięknie Jak przetarg był ogłaszany, to przepisy były. Ale teraz przynajmniej będzie pretekst do zażądania wyższej ceny (dopłaty) po wydaniu nowych (zmienionych) przepisów. I karuzela się kręci.

:( To ci klops, wydawanie publicznych pieniędzy na założenie baz GESUT i BDOT500 a przepisów wykonawczych brak!

8 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS