wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-01-15| Teledetekcja

Wielki konkurs dla prenumeratorów GEODETY! Aktualizacja

W związku z 20-leciem istnienia miesięcznika GEODETA, które będziemy obchodzili w czerwcu 2015 r., wspólnie z firmą MGGP Aero zapraszamy do udziału w konkursie dla prenumeratorów. W odpowiedzi na pytania Czytelników do 40 zwiększamy pulę pięknie wydanych, bogato ilustrowanych kalendarzy ściennych, w których wykorzystano efektowne zdjęcia lotnicze.


Wielki konkurs dla prenumeratorów GEODETY! Aktualizacja
Aby mieć szansę na kalendarz, wystarczy wykupić prenumeratę GEODETY na 2015 rok:
• 15 kalendarzy przeznaczamy do rozlosowania wśród stałych Prenumeratorów GEODETY, którzy są z nami od początku istnienia miesięcznika (tj. od roku 1995);
• 15 kalendarzy przeznaczamy dla pierwszych 15 Prenumeratorów, którzy od chwili opublikowania ogłoszenia o konkursie wykupią prenumeratę GEODETY na cały 2015 rok;
• 10 kalendarzy przeznaczamy do rozlosowania wśród pozostałych Czytelników, którzy wykupili prenumeratę na cały 2015 rok.

Fundatorem nagród jest spółka MGGP Aero z Tarnowa, właściciel sklepu map2.pl. Nagrodami w konkursie będą kalendarze, z których część to kalendarze Grupy MGGP (zdjęcia), a część – UltraCam (zdjęcia).

Wyniki opublikujemy niezwłocznie po rozstrzygnięciu konkursu.

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Pomyłka.. Poniższy komentarz dotyczy artykułu o nowelizacji prawa budowlanego...

Wszędzie się upraszcza procedury i dąży do szybkiego i sprawnego załatwienia sprawy, tylko w geodezji jest odwrotnie...Nowe prawo wydłużyło kilkakrotnie czas załatwienia procedur administracyjnych nawet przy najprostszych - wydawałoby się sprawach...

konkurs Ja co roku od wielu lat wykupuje GEODETE na caly rok duzo wczesniej niz 15 stycznia.Wezme udzial w konkursie?

bo ty jesteś pikej więc masz plecy.

kalendarz A ja dostałam kalendarz od smallgisa bez żadnego konkursu...

No wielki po byku :) !

konkurs Czy uwzględnicie firmy i osoby które już wcześniej opłaciły prenumeratę na czasopismo na rok 2015

7 komentarzy

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt