wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-01-15| Teledetekcja

Wielki konkurs dla prenumeratorów GEODETY! Aktualizacja

W związku z 20-leciem istnienia miesięcznika GEODETA, które będziemy obchodzili w czerwcu 2015 r., wspólnie z firmą MGGP Aero zapraszamy do udziału w konkursie dla prenumeratorów. W odpowiedzi na pytania Czytelników do 40 zwiększamy pulę pięknie wydanych, bogato ilustrowanych kalendarzy ściennych, w których wykorzystano efektowne zdjęcia lotnicze.


Wielki konkurs dla prenumeratorów GEODETY! Aktualizacja
Aby mieć szansę na kalendarz, wystarczy wykupić prenumeratę GEODETY na 2015 rok:
• 15 kalendarzy przeznaczamy do rozlosowania wśród stałych Prenumeratorów GEODETY, którzy są z nami od początku istnienia miesięcznika (tj. od roku 1995);
• 15 kalendarzy przeznaczamy dla pierwszych 15 Prenumeratorów, którzy od chwili opublikowania ogłoszenia o konkursie wykupią prenumeratę GEODETY na cały 2015 rok;
• 10 kalendarzy przeznaczamy do rozlosowania wśród pozostałych Czytelników, którzy wykupili prenumeratę na cały 2015 rok.

Fundatorem nagród jest spółka MGGP Aero z Tarnowa, właściciel sklepu map2.pl. Nagrodami w konkursie będą kalendarze, z których część to kalendarze Grupy MGGP (zdjęcia), a część – UltraCam (zdjęcia).

Wyniki opublikujemy niezwłocznie po rozstrzygnięciu konkursu.

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Pomyłka.. Poniższy komentarz dotyczy artykułu o nowelizacji prawa budowlanego...

Wszędzie się upraszcza procedury i dąży do szybkiego i sprawnego załatwienia sprawy, tylko w geodezji jest odwrotnie...Nowe prawo wydłużyło kilkakrotnie czas załatwienia procedur administracyjnych nawet przy najprostszych - wydawałoby się sprawach...

konkurs Ja co roku od wielu lat wykupuje GEODETE na caly rok duzo wczesniej niz 15 stycznia.Wezme udzial w konkursie?

bo ty jesteś pikej więc masz plecy.

kalendarz A ja dostałam kalendarz od smallgisa bez żadnego konkursu...

No wielki po byku :) !

konkurs Czy uwzględnicie firmy i osoby które już wcześniej opłaciły prenumeratę na czasopismo na rok 2015

7 komentarzy

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt