wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-01-09| Geodezja, GIS, Firma, Przetargi

GIS Zielonej Góry dla Sygnity

Ratusz w Zielonej Górze zapłaci 1,72 mln zł za „wdrożenie innowacyjnych e-usług w zakresie Systemu Informacji Przestrzennej”.


GIS Zielonej Góry dla Sygnity <br />
fot. Wikipedia/Mohylek
fot. Wikipedia/Mohylek

Za najkorzystniejszą zamawiający uznał ofertę firmy Sygnity, która była zresztą jedynym uczestnikiem przetargu. Dodajmy, że to już drugie podejście do rozstrzygnięcia tego zamówienia. Poprzedni przetarg został unieważniony, ponieważ wartość jedynej złożonej oferty (2,71 mln zł) przekraczała kwotę, jaką gotowy był wyłożyć zamawiający (1,73 mln zł).

Do obowiązku wykonawcy będzie należało m.in.:
• wdrożenie oprogramowania bazodanowego oraz narzędziowego GIS wspomagającego zarządzanie zasobami danych przestrzennych,
• inwentaryzacja istniejących zbiorów danych przestrzennych gromadzonych w UM Zielona Góra,
• zaprojektowanie centralnej bazy danych
• zaprojektowanie oraz wdrożenie internetowego geoportalu (IG) umożliwiającego dostęp do map, danych i usług geoprzestrzennych oraz udostępniającego specjalizowane moduły funkcjonalne,
• integrację specjalizowanych modułów IG z istniejącymi dziedzinowymi systemami UM Zielona Góra, w tym systemem elektronicznego obiegu dokumentów,
• zaprojektowanie oraz wdrożenie aplikacji na urządzenia mobilne, pozwalającej na zarządzanie IG oraz dostęp do map oraz danych i usług geoprzestrzennych IG,
• opracowanie katalogu metadanych,
• dostawa infrastruktury sprzętowej na potrzeby realizacji przedmiotu zamówienia.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 30 czerwca 2015 r.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Systemy dla e-usług Jeśli chodzi o przetargi i konkursy na e-zdrowie e-urząd oraz inne e-usługi to na najbliższa perspektywe do konca rządów PO moge z e skutecznością 99,99% podac wszystkich kierowników projektów oraz wykonawców tych systemów a kwoty beda opiewały na łączne kwoty około 90mln PLN faworyci to Signity, Aseco i Kamsoft oraz ... no kto zgadnie ... ?
odpowiedz zgłoś
a w katowicach ? A jak idzie wdrożenie w Katowicach ? Już chyba dawno po terminie zakończenia?
 1 
odpowiedz zgłoś
ciekawy przypadek Ciekawy przypadek postępowania o zamówienie publiczne z funduszy unijnych. Postępowanie. Tryb przetargu OGRANICZONEGO, bez opublikowania warunków technicznych. Jeden oferent chyba tylko ze względu na termin realizacji. Chciałbym zobaczyć wynik, pewnie będzie taki jak w innych miastach. Byle wydać kasę.
 1 
odpowiedz zgłoś
impel a skąd wiesz, że nie mają? ;)
 2 
odpowiedz zgłoś
terminy, termin realizacji do 30 czerwca 2015r., już musieli by mieć wszystko gotowe, żeby zdążyć podpisać umowę, wdrożyć, przeszkolić i oddać. Ciekawe jakie są kary umowne za opóźnienia.
 1 
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS