wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-12-24| Przetargi

Mazowieckie: 2. podejście do przetargu kontrolę VI tury konwersji

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego ponownie opublikował zamówienie na monitoring i kontrolę VI tury konwersji danych PZGiK, tym razem postępowanie przetargowe będzie się odbywać w trybie nieograniczonym.


Mazowieckie: 2. podejście do przetargu kontrolę VI tury konwersji
Poprzedni przetarg, ogłoszony 8 grudnia br., miał się odbyć w trybie licytacji elektronicznej z ceną wywoławczą 350 tys. zł brutto, ale postępowanie zostało unieważnione, gdyż wpłynął tylko jeden wniosek o dopuszczenie do udziału w nim (złożony przez firmy OPEGIEKA Elbląg i OPGK Olsztyn).

Kontrola rezultatów prac i monitoring przebiegu realizacji zamówienia dotyczy przetargu, którego przedmiotem jest m.in.:
• modernizacja ewidencji gruntów i budynków,
• utworzenie baz danych obiektów topograficznych BDOT500 i obiektów sieci uzbrojenia terenu GESUT,
• utworzenie mapy zasadniczej,
• przekształcenie do postaci cyfrowej, w drodze skanowania, dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB oraz treść mapy zasadniczej.

Powyższe prace należy wykonać w dziesięciu powiatach: legionowskim, przasnyskim, żuromińskim, mieście Siedlce, łosickim, ostrowskim, otwockim, płockim, mieście Płock oraz sierpeckim (poprzedni przetarg obejmował 11 JST, tym razem wyłączono powiat szydłowiecki). Oferty można składać do 8 stycznia 2015 r., kryteriami ich oceny będą: cena (90%) i czas realizacji (10%). Zamawiający termin realizacji prac określa na 30 września 2015 r.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt