wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-12-23| GIS, Mapy, Przetargi

Przetarg na dane hydrograficzne unieważniony

Główny Urząd Geodezji i Kartografii unieważnił zamówienie na przetworzenie istniejących i gromadzeniem nowych danych przestrzennych dotyczących środowiska przyrodniczego na potrzeby map hydrograficznych.


Przetarg na dane hydrograficzne unieważniony

W uzasadnieniu decyzji napisano, że postępowanie jest obarczone niemożliwą do usunięcia wadą. W specyfikacji przetargu zawarto bowiem jedynie ogólny zakres prac, a szczegółowe wytyczne miały być przekazane dopiero po zawarciu umowy. W związku z tym wykonawca nie był w stanie dokładnie oszacować kosztów oraz pracochłonności realizacji przedmiotu zamówienia.

GUGiK informuje, że przetarg zostanie ponownie ogłoszony w 2015 roku.

Przypomnijmy, że zamówienie podzielono na 3 części. Przedmiotem każdej z nich było:
• przetworzenie danych zgromadzonych w państwowym zasobie geodezyjnym i kartograficznym w zakresie Mapy Hydrograficznej Polski w skali 1:50 000 do nowego modelu danych (157 arkuszy – zamówienie podstawowe, 77 arkuszy – zamówienie opcjonalne),
• zebranie testowych danych przestrzennych w zakresie kartograficznych opracowań tematycznych w postaci map hydrograficznych o rozdzielczości odpowiadającej skali 1:10 000 (32 arkusze).
Szacunkowa wartość każdej z trzech części przetargu to 3,627 mln.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS