wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-12-22| Mapy, Przetargi

Warszawa zamawia mapę numeryczną

Miasto stołeczne Warszawa ogłosiło przetarg na wykonanie numerycznej mapy zasadniczej w postaci wektorowo-obiektowej dla wybranych obszarów miasta.


Warszawa zamawia mapę numeryczną
Zamówienie podzielono na trzy części, które obejmuję wykonanie mapy dla obszaru dzielnic:
1. Bielany o powierzchni 2039 ha,
2. Rembertów o powierzchni 1622 ha,
3. Wilanów o powierzchni 3409 ha.

Oferty zabezpieczone wadium (odpowiednio dla kolejnych część) w wysokości: 10 tys. zł, 9 tys. zł oraz 16 tys. zł można składać do 28 stycznia. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza 207 tys. euro.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ach cóż za odważna decyzja... Tylko po co?? Ja bym na miejscu władz tego prześwietnego przybytku poczekał jeszcze z 10 lat ze stworzeniem mapy numerycznej. Po co się spieszyć. Kolejna ustawa czy rozporządzenie wydłuży termin do 2040 roku. A internetowe zgłaszanie prac?? po co to komu potrzebne? Zróbmy analizy czy wogóle jest to potrzebne komukolwiek, wybierzmy system którego jeszcze nie ma będziemy pionierami! A geodeci niech czekają w kolejeczce. Mają tablety i wypasione komóry a że jest wifi.. moga sobie pogadać albo sprawdzić ilu urzędników właśnie "lajkuje" popijając kawusie. Lepiej przecież postać w kolejce niż zobaczyć online status swojej pracy. Kto miał kiedyś nieprzyjemność robić jakiekolwiek opracowanie w tym pseudo urzędzie na pewno się spotkał z wyjątkowym stopień urzędactwa i niekompetencji. No ale jest wifi... cóż więcej potrzeba biorąc pod uwagę że dzisiaj każdy ma po kilka GB w abonamencie.
 2 
odpowiedz zgłoś
Nie możemy się doczekać. A potem wczyta się to do nowego systemu, który tak mozolnie jest tworzony dla m. Warszawy.
 1 
odpowiedz zgłoś
Zamiana Mapa nieczytelna zamieni się w niewiarygodną...
 5 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS