wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-12-22| Mapy, Przetargi

Warszawa zamawia mapę numeryczną

Miasto stołeczne Warszawa ogłosiło przetarg na wykonanie numerycznej mapy zasadniczej w postaci wektorowo-obiektowej dla wybranych obszarów miasta.


Warszawa zamawia mapę numeryczną
Zamówienie podzielono na trzy części, które obejmuję wykonanie mapy dla obszaru dzielnic:
1. Bielany o powierzchni 2039 ha,
2. Rembertów o powierzchni 1622 ha,
3. Wilanów o powierzchni 3409 ha.

Oferty zabezpieczone wadium (odpowiednio dla kolejnych część) w wysokości: 10 tys. zł, 9 tys. zł oraz 16 tys. zł można składać do 28 stycznia. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza 207 tys. euro.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ach cóż za odważna decyzja... Tylko po co?? Ja bym na miejscu władz tego prześwietnego przybytku poczekał jeszcze z 10 lat ze stworzeniem mapy numerycznej. Po co się spieszyć. Kolejna ustawa czy rozporządzenie wydłuży termin do 2040 roku. A internetowe zgłaszanie prac?? po co to komu potrzebne? Zróbmy analizy czy wogóle jest to potrzebne komukolwiek, wybierzmy system którego jeszcze nie ma będziemy pionierami! A geodeci niech czekają w kolejeczce. Mają tablety i wypasione komóry a że jest wifi.. moga sobie pogadać albo sprawdzić ilu urzędników właśnie "lajkuje" popijając kawusie. Lepiej przecież postać w kolejce niż zobaczyć online status swojej pracy. Kto miał kiedyś nieprzyjemność robić jakiekolwiek opracowanie w tym pseudo urzędzie na pewno się spotkał z wyjątkowym stopień urzędactwa i niekompetencji. No ale jest wifi... cóż więcej potrzeba biorąc pod uwagę że dzisiaj każdy ma po kilka GB w abonamencie.

Nie możemy się doczekać. A potem wczyta się to do nowego systemu, który tak mozolnie jest tworzony dla m. Warszawy.

Zamiana Mapa nieczytelna zamieni się w niewiarygodną...

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt