wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-04-02| GIS, Firma, Software, Ludzie

Tele Atlas i ESRI wspierają edukację GIS


Firma ESRI zawarła umowę z Tele Atlasem, światowym liderem w dostawie map cyfrowych oraz danych do nawigacji i pozycjonowania. Na mocy tego porozumienia pięcioro nauczycieli ze Stanów Zjednoczonych i Kanady będzie mogło bezpłatne uczestniczyć w Edukacyjnej Konferencji Użytkowników Oprogramowania ESRI, która odbędzie się w San Diego w Kalifornii w dniach 16-19 czerwca 2007 r.

W ramach konferencji organizowane są prezentacje, spotkania, laboratoria oraz wystawa. Są one dobrą okazją do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem z zakresu nauczania systemów informacji geograficznej. Podczas Konferencji nauczyciele będą mogli rozszerzyć posiadaną wiedzę na temat programów i działań z zakresu GIS o najnowsze rozwiązania technologiczne w tej dziedzinie, aby następnie przekazać ją swoim uczniom.
Więcej informacji o konferencji znaleźć można na stronie internetowej organizatora.

Źródło: ESRI Polska


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Obawiam się,że to nie żart Kiedyś na spotkaniu p. Głowacki oferował nam bezpłatne szkolenie z ArcGISa-mieliśmy tylko oficjalnie poprosić.Pismo z podpisami(m.in. władz wydziału) poszło i tyle. Nikt się do nas nie odezwał,a on przestał być uchwytny dla studentów nawet telefonicznie-takie mają podejście do nauki-szkoda gadać...
odpowiedz zgłoś
Aż pięcioro! TO chyba żart. Marnie wspierają tą naukę GIS skoro aż pięcioro nauczycieli będzie za darmo uczestniczyć.
odpowiedz zgłoś
co za żenujący news... tytuł wskazuje na mega umowę (a la Giertych) a w treści dowiaduję się o 5ciu nauczycielach i uczdestnictwie w konferencyji marnej... do tego jeszcze źródło tej informacji - ESRI Polska, czy na Puławskiej nic więcej się nie dzieje, że piszecie takie bzdury?
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS