wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-28| GIS, Software

Szybsze i silniejsze MapInfo Professional

Do sprzedaży trafiła najnowsza polska wersja GIS-owego oprogramowania MapInfo Professional. Jak zapewnia producent, firma Pitney Bowes Software, zwiększona wydajność obliczeniowa wersji 12.5 będzie szczególnie widoczna podczas buforowania i przetwarzania danych przestrzennych.


Szybsze i silniejsze MapInfo Professional
Na całym świecie nowe MapInfo Professional – które począwszy od wersji 12.5 znane będzie pod zmienioną nazwą MapInfo Pro – trafia do sprzedaży w 2 wersjach: na systemy operacyjne 32- i 64-bitowe. W Polsce jest już dostępna polskojęzyczna wersja 32-bitowa oraz angielskojęzyczna 64-bitowa (premiera polskiej wersji planowana jest na II kwartał 2015 r.).

Podstawowe zmiany w oprogramowaniu na systemy 32 bitowe to:
• nowe okno rozkładu i narzędzia prezentacji danych,
• wsparcie dla odczytu i zapisu geobazy Esri,
• ulepszone narzędzia odczytu i zapisu plików GML,
• nowe odwzorowania i układy współrzędnych,
• poprawki w systemie licencjonowania.

Dla wersji 64 bitowej zaprojektowany został zupełnie nowy interfejs, który jest znacznie bardziej intuicyjny w użyciu szczególnie dla początkujących użytkowników. Ulepszony został także dostęp do niezbędnych pasków narzędzi. Szybciej i łatwiej niż dotychczas można także robić profesjonalne wydruki przygotowanych map i analiz.

Z okazji premiery nowej wersji polski dystrybutor MapInfo firma Imagis przygotowała specjalną promocję, która potrwa do 24 grudnia br. W ramach promocji zamawiając najnowsze MapInfo Pro 12.5 na systemy 32-bitowe (w wersji polskiej), klienci otrzymają do wyboru jednodniowe szkolenie lub rabat 3 tysiące złotych na dowolny pakiet map cyfrowych Polski Imagis.

Źródło: Imagis


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt