wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Bielsko-Biała w OSM
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-28| Geodezja, GIS, Software

Więcej funkcji pomiarowych w KERG

Firma Encom udostępniła nową wersję mobilnej aplikacji KERG do zarządzania pracami geodezyjnymi.


Więcej funkcji pomiarowych w KERG

W wydaniu 1.6 program zawiera niemal wszystkie funkcje dostępne w swoim innym produkcie – aplikacji geoGPS. Wprowadzono możliwość tworzenia plików ze współrzędnymi w projekcie. Ułatwiono także tyczenie i zapisywanie pomierzonych punktów w plikach TXT (program obsługuje układy: 2000, 1992 oraz 1965). Nie ma także potrzeby importu plików TXT, jak to miało miejsce w geoGPS. Aplikacja wykorzystuje bowiem bezpośrednio pliki TXT.

Licencja na KERG kosztuje 37 zł. Na Google Play dostępna jest także bezpłatna testowa wersja programu.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt