wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-24| GIS, Firma

WIGeoGIS na konferencji "Geomarketing Now"

Już 3 grudnia w Warszawie odbędzie się konferencja „Geomarketing Now”, podczas której jednym z prelegentów będzie Jarosław Giero reprezentujący firmę WIGeoGIS. Ekspert poprowadzi prezentację dotyczącą przeglądarkowych rozwiązań WebGIS służących do analiz biznesowych na mapach cyfrowych.


WIGeoGIS na konferencji "Geomarketing Now"
Konferencja „Geomarketing Now” jest skierowana do przedstawicieli działów ekspansji i rozwoju rynku, osób odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing, a także wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami. Ma ona na celu poszerzenie wiedzy uczestników w zakresie geomarketingu i jego zastosowania w różnych dziedzinach, takich jak m.in. handel detaliczny (retail), bankowość czy też telekomunikacja.

Jarosław Giero z firmy WIGeoGIS poprowadzi panel pt. „WebGIS jako platforma integracji danych – geomarketing w działach ekspansji, sprzedaży i marketingu”. Podczas prelekcji przedstawione zostaną właściwości i zastosowania aplikacji, która pozwala zintegrować dane biznesowe, rynkowe oraz mapy cyfrowe, a także usprawniać procesy biznesowe za pomocą analiz na mapach w rozwiązaniach przeglądarkowych.

W konferencji weźmie udział również m.in. Dieter Wallmann, Senior Product Manager w Here, który przedstawi zastosowania produktów firmy. Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób za pomocą usług lokalizacyjnych wspierać rozwój biznesu, na przykładzie rozwiązań chmurowych wykorzystujących platformę mapową Here.

Więcej informacji

Źródło: WIGeoGIS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt