wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Bolesławiec w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-24| GIS, Software

MapInfo przyspiesza i pięknieje

Popularne desktopowe oprogramowanie GIS-owe MapInfo firmy Pitney Bowes doczekało się wydania 64-bitowego.


MapInfo przyspiesza i pięknieje

MapInfo Pro 64 bit oferuje jednak nie tylko zmodyfikowaną architekturę, co przyspiesza przetwarzanie danych przestrzennych. Idąc śladem konkurencji, oprogramowanie wzbogacono o tzw. wstążkowy graficzny interfejs użytkownika, znany m.in. z pakietu MS Office. Jak chwali się firma Pitney Bowes, znacznie skraca to czas konieczny do przeszkolenia użytkowników z obsługi programu. Wcześniej trzeba było poświęcić na to dwa tygodnie, teraz takie szkolenie nie powinno trwać dłużej niż dwa dni – przekonuje producent MapInfo.

Ze strony producenta można pobrać darmową wersję testową programu.

Źródło: Pitney Bowes, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt