wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-19| Geodezja, GIS

Zapowiedź szkolenia z zakresu zagospodarowania przestrzennego

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zaprasza pracowników służb planowania przestrzennego na szczeblu gminy do udziału w nieodpłatnym szkoleniu specjalistycznym pn. „Dobre praktyki w zakresie ewidencji zbiorów danych przestrzennych w zagospodarowaniu przestrzennym oraz edytowania metadanych”.


Zapowiedź szkolenia z zakresu zagospodarowania przestrzennego
Podczas szkolenia, realizowanego przez zespół Wrocławskiego Instytutu Zastosowań Informacji Przestrzennej i Sztucznej Inteligencji, poruszone zostaną aspekty prawne i technicze związane z obowiązkami gmin w zakresie infrastruktury informacji przestrzennej. Jednym z głównych tematów szkolenia będzie metodyka poprawnego opracowywania metadanych dla dokumentów planistycznych stanowiących zbiory danych przestrzennych.

Dwudniowe szkolenie odbędzie się w Warszawie w dwóch terminach (8-9 oraz 11-12 grudnia br.). Pierwszy dzień będzie miał charakter wykładowy, a drugi warsztatowy, umożliwiając rozwinięcie umiejętności praktycznych.

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz rejestracja

Źródło: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
obosh jak wypełnić metadane. Ludzie zmiłowania. A czy ktoś zastanawiał się nad bardziej palącym problemem - brakiem jakiejkolwiek standaryzacji opracowań numerycznych - cały czas rządzi plan papierowy wydruk w jpg.

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt