wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-11-19| GIS, Edukacja, Software

Zapowiedź darmowych warsztatów z AutoCAD-a

Serwis Eduweb.pl zaprasza na darmowe internetowe warsztaty na temat technik 3D w AutoCAD.


Zapowiedź darmowych warsztatów z AutoCAD-a

Webinarium startuje dziś (19 listopada) o godzinie 20:00. Warsztaty poprowadzi certyfikowany instruktor Autodesk oraz praktykujący architekt Marcin Jędrzejewski. Zajęcia są przeznaczone dla osób, które chcą poznać możliwości AutoCAD-a w zakresie tworzenia projektów 3D na potrzeby różnych branż. Prowadzący pokażą przykłady z branży projektowej, architektonicznej czy instalacyjnej. Warsztaty potrwają godzinę, a po części merytorycznej organizatorzy przewidują sesję pytań i odpowiedzi. W zajęciach może uczestniczyć każda osoba, która zarejestruje się w serwisie eduweb.pl (jest to bezpłatne).

Z okazji premiery najnowszych kursów wideo z zakresu AutoCAD-a serwis Eduweb.pl zaprasza do zakupu pakietu kursów ze zniżką 15% (dostępna jest do końca tygodnia przy zakupie dwóch kursów – rejestracja). Najnowsze oferowane zajęcia poświęcone są podstawom i technikom pracy w AutoCAD. Te dwa kursy to ponad 12 godzin szczegółowych instrukcji składających się na kompendium, które stanowi wprowadzenie w świat projektów oferowany przez sztandarowy program firmy Autodesk. Marcin Jędrzejewski, autoryzowany trener Autodesk oraz praktykujący architekt, krok po kroku omówią poszczególne narzędzia aplikacji, a także techniki pozwalające na ich skuteczne wykorzystanie. Kursy zostały przygotowane tak, aby mogły z nich skorzystać osoby z różnych branż – projektowej, budowlanej, architektonicznej, drogowej itd.

Źródło: Eduweb.pl


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS