wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak oszukać GPS?
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-19| GIS, Edukacja, Software

Zapowiedź darmowych warsztatów z AutoCAD-a

Serwis Eduweb.pl zaprasza na darmowe internetowe warsztaty na temat technik 3D w AutoCAD.


Zapowiedź darmowych warsztatów z AutoCAD-a

Webinarium startuje dziś (19 listopada) o godzinie 20:00. Warsztaty poprowadzi certyfikowany instruktor Autodesk oraz praktykujący architekt Marcin Jędrzejewski. Zajęcia są przeznaczone dla osób, które chcą poznać możliwości AutoCAD-a w zakresie tworzenia projektów 3D na potrzeby różnych branż. Prowadzący pokażą przykłady z branży projektowej, architektonicznej czy instalacyjnej. Warsztaty potrwają godzinę, a po części merytorycznej organizatorzy przewidują sesję pytań i odpowiedzi. W zajęciach może uczestniczyć każda osoba, która zarejestruje się w serwisie eduweb.pl (jest to bezpłatne).

Z okazji premiery najnowszych kursów wideo z zakresu AutoCAD-a serwis Eduweb.pl zaprasza do zakupu pakietu kursów ze zniżką 15% (dostępna jest do końca tygodnia przy zakupie dwóch kursów – rejestracja). Najnowsze oferowane zajęcia poświęcone są podstawom i technikom pracy w AutoCAD. Te dwa kursy to ponad 12 godzin szczegółowych instrukcji składających się na kompendium, które stanowi wprowadzenie w świat projektów oferowany przez sztandarowy program firmy Autodesk. Marcin Jędrzejewski, autoryzowany trener Autodesk oraz praktykujący architekt, krok po kroku omówią poszczególne narzędzia aplikacji, a także techniki pozwalające na ich skuteczne wykorzystanie. Kursy zostały przygotowane tak, aby mogły z nich skorzystać osoby z różnych branż – projektowej, budowlanej, architektonicznej, drogowej itd.

Źródło: Eduweb.pl


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt