wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-11-19| Geodezja, Edukacja

Profesorowie będą dyskutować o kształceniu geodetów

26 listopada br. w Pałacu Staszica w Warszawie odbędzie się seminarium poświęcone określeniu kierunków przyszłej edukacji geodetów i kartografów pt. „Geodezja od «czystej mierniczej» do interdyscyplinarnej w 60-letnim przekazie dydaktycznym prof. Zdzisława Adamczewskiego i prof. Janusza Śledzińskiego”.


Profesorowie będą dyskutować o kształceniu geodetów <br />
fot. Wikipedia/harum
fot. Wikipedia/harum
W 2014 roku minęło 60 lat pracy dydaktycznej i naukowej czołowych profesorów o światowej renomie, którzy podczas seminarium podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie kształcenia. Spotkanie będzie również stanowić okazję do dyskusji nad głównymi kierunkami przyszłego nauczania geodetów i kartografów w Polsce, tak aby mogli oni sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom.

Seminarium rozpocznie się o godzinie 11.00 w siedzibie Polskiej Akademii Nauk (sala im. S. Staszica, ul. Krakowskie Przedmieście 4). Organizatorem spotkania jest Europejski Instytut Geodezji i Kartografii. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął główny geodeta kraju Kazimierz Bujakowski. Wstęp na seminarium jest wolny.

Źródło: Europejski Instytut Geodezji i Kartografii


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Dywagacje Ja rozumiem, że należy uczcić sześćdziesięciolecie pracy zawodowej Panów Profesorów ale czy nie można by tego załatwić poprzez napicie się koniaczku ? Po co ta dyskusja o przyszłości kształcenia geodetów ? Do jakich wniosków dojdą Panowie Profesorowie ? I po co objął to patronatem GGK ? I nie sądzę żeby moje pytania były czczym pieniactwem...
 5 
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS