wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mobilne skanowanie na Motławie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-18| GIS, Mapy

Uzupełniająca Mapa Polski zintegrowana z iMPA

Dzięki współpracy firmy Geo-System z Uzupełniającą Mapą Polski adresy gromadzone przez gminy korzystające z Internetowego Managera Punktów Adresowych (iMPA) można przeglądać także w zasobach tego otwartego projektu kartograficznego.


Uzupełniająca Mapa Polski zintegrowana z iMPA

Użytkownicy UMP mogą korzystać z iMPA albo poprzez oddzielną warstwę w internetowym serwisie mapowym, albo poprzez wyszukiwarkę ulic i adresów, która od teraz przeszukuje nie tylko bazę UMP, ale także iMPA.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wolno, coś jeszcze należy poprawić, bo wolno się wczytują warstwy ulic i adresów, niektóre kafle w ogóle się nie doczytują. Mimo to gratulacje bo to duży krok i cenna informacja.

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt