wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Testy skanera SPL w Kopenhadze
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-18| GIS, Przetargi

Kto opracuje wodzisławski SIP?

Starostwo w Wodzisławiu Śląskim rozstrzygnęło ogłoszony w czerwcu br. przetarg na opracowanie i wdrożenie systemu informacji przestrzennej.


Kto opracuje wodzisławski SIP? <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia
W postępowaniu wpłynęły 4 oferty, z których ocenie podlegały tylko dwie propozycje. Prace za 1,093 mln zł wykona firma GeoTechnologies z Wrocławia. Drugą z ocenionych ofert złożyła spółka OPEGIEKA Elbląg (1,135 mln zł). Starostwo gotowe było przeznaczyć na realizację zamówienia 1,4 mln zł.

Zamówienie obejmuje m.in.:
• zakup i dostawę sprzętu oraz oprogramowania niezbędnego do rozbudowy fizycznej i wirtualnej infrastruktury technicznej koniecznej do uruchomienia SIP-u,
• przeprowadzenie analizy danych wejściowych będących przedmiotem zasilenia do bazy danych SIP,
• opracowanie projektu technicznego i oprogramowania aplikacyjnego,
• przetworzenie i załadowanie danych do bazy SIP,
• wdrożenie SIP, w tym przeprowadzenie szkoleń.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Wodzisław powodzenia przy współpracy ze starostwem, wydziałem geodezji i całą wykwalifikowaną kadrą tam pracującą. Człowiekowi się odechciewa wszystkiego...

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt