wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-11-17| Geodezja, Edukacja

Zapowiedź szkolenia z pomiarów stadionów lekkoatletycznych

22 listopada w Warszawie odbędzie się bezpłatne szkolenie dla geodetów uprawnionych w zakresie przygotowywania geodezyjnej dokumentacji powykonawczej stadionów lekkoatletycznych, jakiej sporządzenie jest wymagane dla uzyskania Świadectwa PZLA – dokumentu dopuszczającego wybudowane lub modernizowane stadiony do rozgrywania oficjalnych zawodów lekkoatletycznych.


Zapowiedź szkolenia z pomiarów stadionów lekkoatletycznych <br />
Fot. Wikipedia/Rudolphous
Fot. Wikipedia/Rudolphous

Szkolenie jest organizowane w związku z planowanym uruchomieniem przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w 2015 r. programu ORLIKI L-A. Celem szkolenia jest zapoznanie geodetów z podstawowymi przepisami rozgrywania zawodów lekkoatletycznych i wymaganiami dotyczącymi parametrów urządzeń instalowanych na stadionie (bieżnia, skocznie i rzutnie). Przewiduje się również zajęcia praktyczne na miejscowym stadionie lekkoatletycznym.

Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o odbyciu szkolenia, a osoby, które następnie prawidłowo przygotują „Raport pomiarowy stadionu” na podstawie danych przekazanych przez geodetę prowadzącego szkolenie zostaną umieszczone na liście geodetów rekomendowanych przez Związek do nadzoru geodezyjnego przy budowie Orlików i sporządzania dokumentacji powykonawczej stadionów lekkoatletycznych. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu można przesyłać do 18 listopada. Organizatorem kursu jest Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Szczegóły

AKTUALIZACJA Z 18 LISTOPADA: Wolne miejsca na szkoleniu zostały już wyczerpane

Źródło: PZLA


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
jak wrażenia po szkoleniu ? jak wrażenia po szkoleniu ?
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS